میخوای یه  المپیادی با برنامه و خفن باشی  و یه  استاد المپیاد خفن که هرسال کلی از دانش آموزای خفن و مدال دار شاگردش بودن کنارت باشه

اگه میخوای یه المپیادی موفق باشی این صفحه رو تا ته ته ته تهش بخون (:بوس) البته اول توضیحات بسته مشاوره منتور رو از لینک زیر ببین.. چون این بسته به صورت پایه بسته مشاوره منتور رو شامل میشه..

بسته مشاوره الگو یا آیندت رو بساز!!!

این برنامه در دو سیسستم مشاوره قوی باعث میشه آینده ت رو بسازی بدین منظور این پکیج تحت عنوان آیندت را بساز نام گذاری شده، برای آشنایی این پکیج مشاوره حتما فیلم را مشاهده کنید. به طور کلی براساس سلیقه و نیاز شما ما یکی از سه آپشن برنامه مشاوره منتور، برنامه مشاوره الگو با فرد تازه طلا و یا برنامه مشاوره الگو با فرد با تجربه را ارائه می دهیم. برنامه مشاوره منتور به این صورت است که یک معلم با تجربه هفته ای نیم ساعت به برنامه ریزی درسی شما می پردازد و این برنامه ریزی تحت نظر دکتر پورنبی انجام می شود. برنامه مشاوره الگو با معلم های تازه طلا به این صورت است که معلم مورد نظر هفته ای نیم ساعت به مانند منتور برای شما برنامه ریزی می کند و هفته ای یک ساعت نیز به صورت خصوصی در بستر قدرتمند طلایی ها آنلاین برای شما رفع اشکال مشکلات علمی تان می پردازد این پیکج نیز تحت نظر مستقیم دکتر مشکاتی یا دکتر پورنبی قرار دارد. برنامه مشاوره الگو با معلم با تجربه به ایت صورت است که معلمی پر سابقه هم به صورت منتور به مدت نیم ساعت در هفته و هم به صورت معلم رفع اشکال هفته ای یک ساعت برای نتیجه گیری بهتر شما در بستر طلایی ها آنلاین با شما کلاس دارد این پکیج نیز تحت نظارت دکتر پورنبی یا دکتر مشکاتی قرار دارد.
انتخاب بین این سه آپشن بستگی به توانایی خودتان دارد اگر دانش آموزی مستقل هستید آپشن منتور، اگر نیاز به رفع اشکال دارید و دوست دارید بدانید افراد جوان چگونه طلا شده اند و از تجربیات تازه طلا ها استفاده کنید آپشن دوم و اگر برنامه محکمی برای موففیت در المپیاد نیاز دارید و به تجربه افراد کار کشته نیاز دارید آپشن سوم برای شما فراهم شده است.

 در پایین هم ویدیو توضیحات خانم دکتر مشکاتی عزیز رو راجع به این ویدیو ها ببینید…

سوالی چیزی داشتید حتما حتما بپرس از ما! ۰۲۱-۴۷۶۲۴۹   برای ثبت نام فرم زیر رو پر کن..