سلام‌ بچه‌ ها ، ما باز برگشتیم با یه پروژه جدید برای کمک به شما توی راه قشنگ و پر پیچ و خم المپیاد!

همونطور که میدونین ما همیشه دنبال رفع دغدغه های شما و ساده و شیرین تر کردن مسیر المپیاد برای شماییم واسه همین امسال ‌هم طبق روال سال های‌ گذشته آزمون های آزمایشی المپیاد رو براتون آماده کردیم توی هر ۷ تا رشته که ایشالا استفاده کنید و خوب خودتونو محک بزنید.

خب حالا شاید برای بعضیاتون سوال باشه که مزیت آزمون ما نسبت به بقیه آزمون ها یا حتی آزمون های توی مدرستون چیه؟

خب علاوه بر همه ی خوبیایی که تاحالا ذکر شد باید بگم که ما مفتخریم به اینکه اعلام کنیم  سالهای گذشته بیشترین جامعه ی آماری آزمون های آزمایشی المپیاد در سطح کشور رو موسسه طلایی ها داشته که چیزی بیش از ۳۰۰۰ نفر توی این آزمونا شرکت کردن و خب همه میدونیم که یکی از اصلی ترین اهداف آزمون های آزمایشی مقایسه شدن با بچه های سطح کشور یا اصلاحا‌ شاخ شکونی شاخاس!!!!

علاوه بر اینها خب همه میدونید که باشگاه المپیاد طلایی ها افتخار همکاری با بهترین و مجرب ترین کادر اساتید کشور رو داره پس هم سخت افزار هم نرم افزار آزمون فراهمه .از طرفی طلایی ها آزمون رو یک خدمت آموزشی میدونه و به همین دلیل با اینکه هم از اساتید فوق مجرب و هم از دفترچه های با کیفیت خیلی بالا و آزمونهای بی نقص و خیلی خیلی خیلی مشابه آزمون اصلی برخورداره، ولی باز هم قیمت آزموناش خیلی پایین تره تا همه بتونن از این خدمت آموزشی استفاده کنن….. پس الان خودتون کاملا قانع شدین چرا ما!!!!

نحوه برگزاری آزمون:

۱_ آنلاین برای دانش آموزانی که دوست دارن جدا آزمون بدن.

۲_ گروهی برای مدارسی که چندین دانش آموز علاقه مند برای شرکت در آزمون دارن.(تو این جا هم اگر علاقه مندی تو مدرسه خودت آزمون بدی با مدیر یا مشاورتون هماهنگ کن و بگو با طلایی ها در ارتباط باشند تا کارهای آزمون رو براتون آماده کنیم)

۳_حضوری در حوزه تهران برای سنجش ۱۰۰ درصدی در شرایط کامل آزمون.

بچه ها توجه کنید که با توجه به تخفیفات خیلی خیلی ویژه ای که برای ثبت نام گروهی آماده کردیم پیشنهاد میکنیم مورد ۲ رو جدی بگیرید و برای کسایی که امکانشو دارن به طور خاص مورد ۳ پیشنهاد میشه چون خب انگار خود مرحله ۱ ه! ۱۰۰ درصد مشابه! (البته قطعا مراقب هامون کلی جذاب ترن! ساندیسمونم خوش مزه تره!)

آزمون بزرگ آزمایشی مشابه مرحله اول سال ۹۶ باشگاه المپیاد طلایی ها  

تاریخ برگزاری:

۲۱ و ۲۲ دی ماه ۱۳۹۶: آزمون آنلاین

۲۲ دی ماه ۱۳۹۶: حضوری تهران