باشگاه المپیاد طلایی ها برای اولین بار در کل دنیا قراره دوره بیوشیمی برگزار کنه… 🙂

اگه یه المپیاد زیستی شاخ هستی، حتما این صفحه رو تا ته بخون..

کلاس های فشرده تابستانی بیوشیمی ۹۶ (آموزش پیشرفته + رفع اشکال + آزمون + مشاوره)

از سال ۱۹۹۹ تا همین مرحله دوم المپیاد زیست امسال (۲۰۱۷) یکی از دغدغه­ های همیشگی المپیاد زیستی ­ها درس بیوشیمی و کتاب لنینجرو استرایر بوده و اینکه میگن سخته و حسش نیس..بعدشم اصن مگه شیمیه!؟چه کاریه..
ولی..یه ولی گنده داره..می­دونیم که تعداد شرکت کننده های مصمم و جدی و قوی المپیاد زیست از بقیه رشته ها نسبتا بیشتره و این رقابت هر سال هم شدید تر میشه و بالاخره دکتر شدن و مدال زیست داشتن با تمام جذابیتش ( خیلی حال میده بهت بگن خانوم دکتر یا آقای دکتر :دی… البته برای خانوم ها یه راه ساده تر هم هست، اینکه بری با یه دکتر ازدواج کنی که بهت بگن خانوم دکتر :دی ) سختی های خودش رو هم داره که قطعا به سختی هاش می ارزه..
این دو موضوع باعث شده که تعداد خیلی زیادی از بچه ­ها قبل از شروع هزاره جدید در مورد نحوه صحیح مطالعه کردن بیوشیمی و فهم مطالبش می­پرسن. چیزی که متاسفانه اکثر بچه ها توش مشکل دارن، شاید خودت هم دیده باشی یا شنیده باشی (یا اصلا شخصا تجربه کرده باشی) اینه که خیلی ها هستن که زیاد می­خونن ولی سوال نمیتونن حل کننو و نتیجه مناسب رو نمی گیرن توی امتحانا..
اگر آزمونهای مرحله اول و دوم این چند سال اخیر رو دیده باشی یا از کسایی که این آزمونها رو امتحان دادن بپرسی، قطعا متوجه میشی که قسمت بسیار زیادی از سوالا نیاز به اطلاعات بیوشیمی داره..ازون مهم تر بیوشیمی درسیه که توی دوره ۴۰ نفر رنگ مدال تعیین میکنه بسکه مهمه..تازه ۲۰ درصد سوالای جهانی از بیوشیمی به صورت مستقیم طرح میشه..بگذریم که برای فهم بهتر مطالب ژنتیک مولکولی و سلولی هم باید بیوشیمیت خوب باشه..
پس بدون شک میشه گفت تسلط هر چه کاملتر و بیشتر روی درس بیوشیمی از مهمترین قدمایی هست که همه ی مومنین و مومنات و المپیاد زیستی­ ها باید بردارن و بهترین زمان برای این کار هم تا قبل از تموم شدن تابستون هست.

خب حالا با این توصیفات چه باید کرد؟!

بعد از چندین ساعت بحث و گفت و گوی سه تن از علمای المپیادی، یعنی استاد محمدحسین پورنبی، استاد پیام افتخار جهرمی و استاد پوریا قجری به این نتیجه رسیدیم  که برای دوستانی که میخوان خفن المپیاد کار کنن و دوست دارن مهم ترین قدم رو با قدرت بردارن، یه برنامه منظم و موثر چند جانبه بریزیم که تا قبل از تموم شدن تابستون، تسلط کامل روی کل مطالب بیوشیمی به دست بیارن!

قراره چیکار کنیم؟!

یه برنامه ی جامع و منظم تهیه شده که طبق اون هر هفته فصل های مشخصی از مطالب بیوشیمی پوشش داده میشه. کار هر هفته اینطوریه که اول تو میشینی مباحثی که برای اون هفته مشخص کردیم رو میخونی و تو انتهای اون هفته یک آزمون از اون مباحث ازت میگیریم تا از کیفیت مطالعه ی اون هفته ی خودت مطلع شی و ما هم با دونستن نتیجه اون بهت کمک کنیم که در هفته ­های آینده هر چی بهتر و موثرتر درس بخونی.اما این همه ی موضوع نیست!! در واقع ما تو هر هفته ۳ ساعت کلاس برات برنامه ریزی کردیم که آقای پورنبی و افتخار جهرمی تدریس تخصصی­ تر درباره ی مباحث اون هفته رو برات انجام میدن و نکته های مهم المپیادیش رو بهت میگن که مطمئن باشیم بیوشیمی خوندنت نه تنها تو رو تو بیوشیمی اوسسسا میکنه بلکه باعث تقویت پایت برای یادگیریه باقیه درسای المپیاد هم میشه.

از کجا بفهمم دارم پیشرفت میکنم و سطحم الان کجاس؟!

همون طور که گفتیم هر هفته از فصل هایی که خوندی و بهت تدریس شده امتحان داری! این امتحان به این صورته که تو میشینی بخش مورد نظر رو میخونی و استاد اول بهت در سطح بالاتر از کتاب و جاهایی رو که مهم تره تدریس میکنه و دو سه روز بعد میای یه امتحان میدی از همون مباحث که در سطح مرحله ۱ و شاید مرحله ۲ هستش به صورت تستی، تشریحی، صحیح-غلط و …!

مدیریت و برنامه ریزی

محمد حسین پورنبی

.فارغ التحصیل پزشکی از دانشگاه تهران
.دانشجوی سال اول دوره تخصص پاتولوژی دانشگاه تهران
.دارنده مدال طلای کشوری المپیاد زیست شناسی سال ۱۳۸۶
.دارنده مدال برنز جهانی المپیاد زیست شناسی سال ۲۰۰۸
.نویسنده کتاب های مبانی فیزیولوژی
.عضو کمیته مدرسین وطراحان سوالات دوره تابستان المپیاد زیست شناسی باشگاه دانش پژوهان جوان سال ۱۳۸۸و۱۳۸۹
.مسئول درس و طراح سوال فیزیولوژی انتخاب تیم جهانی المپیاد زیست شناسی ۲۰۱۲و۲۰۱۴
.مسئول برنامه ریزی،مشاور ومدرس دبیرستان فرزانگان ۱و۲ تهران
.مدرس با سابقه ی مدارس استعدادهای درخشان تهران و شهرستان ها

پیام افتخار جهرمی

.لیسانس شیمی و فیزیک از دانشگاه صنعتی شریف
.پژوهشگر برتر دانشگاه صنعتی شریف
.فوق لیسانس شیمی پلیمر از دانشگاه carnegie mellon آمریکا
.دانشجوی نمونه ی کشوری
.مدال برنز المپیاد کشوری شیمی
.مولف کتاب مرحله دوم انتشارات فاطمی
.مدرس با سابقه ی شیمی مدارس استعدادهای درخشان تهران و شهرستان ها

برنامه ی این ۸ هفته

و من الله توفیق…

سوالی چیزی داشتید حتما حتما بپرس از ما!

شماره دفتر طلايى ها:

۴۷۶۲۴۹
۸۸۹۹۶۷۶۲
۸۸۹۶۴۲۸۱
۸۸۹۶۴۱۷۰
۸۸۹۶۰۷۱۱
۸۸۹۶۰۵۴۷

۰۲۱ رو يادت نره قبلش بگيرى اگه با موبايلى يا خارج تهرانى…

خب.. ديگه وقت ثبت نامه.. توضيحات، هزينه ها، تخفيف ها، نحوه پذيرش و … رو اين زير ببين…

* مهلت ثبت نام :

تا ۱۰ تیر ماه ۹۶ وقت دارى ثبت نام كنى، فقط صندلى ها شماره داره و هرچى زود تر ثبت نام كنى جاى بهترى از كلاس ميشينى. اگه مشكل مالي وجود داره زنگ بزن دفتر طلايى ها حل ميكنيم برات..

* کنسلی ثبت نام:

بعد از ثبت نام، نمي تونى ثبت نامت رو كنسل كنى.

* کلاس ها و ظرفيت:

حد نصاب کلاس ۵ نفر و ظرفیت کلاس هم محدود هست که خیلی سریع پر میشه … حواست رو جمع کن جا نمونی!!

ثبت نام :

۲,۱۳۵,۰۰۰  بابت هر ترم ۴ هفته ای…

* اگر کسی تصمیمش برا ثبت نام قطعیه و میخواد سریع تر ثبت نام کنه (به خاطر پر شدن کلاس و شماره ی صندلی) ولی مشکل مالی داره، تماس بگیره تا بتونیم براش هزینه ثبت نام رو چند مرحله ای کنیم و در صورت امکان شامل تخفیف بشن.. و خواهشن دوستانی که از توان مالی خوبی برخوردار هستند و هزینه ی کلاس ها برایشان سنگین نیست از این کار اجتناب کنند تا دست ما برای دوستانی که توان مالی خوبی ندارند باز تر باشه، ما برای برگزاری هرچه بهتر دوره به همدلی هرچه بیشتر شما هموطنان عزیز نیازمندیم ..

* شرکت کنندگان دوره ی تابستون ۹۵ و کلاس های ترمیک طلایی ها:

اگه تو دوره نوروز۹۶ یا کلاس های ترمیک ۹۵-۹۶ شرکت کرده باشی،۳۷۰,۰۰۰  تومان تخفیف میگیری…

* ثبت نام گروهی :

اگه با دوستاى مدرست ثبت نام کنین تخفیف دارین..

۲ نفر = ۳۷۰,۰۰۰ تومان
۳ نفر = ۴۷۰,۰۰۰ تومان 
۵ نفر = ۵۷۰,۰۰۰ تومان

* اگر کسی تصمیمش برا ثبت نام قطعیه و میخواد سریع تر ثبت نام کنه (به خاطر پر شدن کلاس و شماره ی صندلی) ولی مشکل مالی داره، تماس بگیره تا بتونیم براش هزینه ثبت نام رو چند مرحله ای کنیم و در صورت امکان شامل تخفیف بشن.. و خواهشن دوستانی که از توان مالی خوبی برخوردار هستند و هزینه ی کلاس ها برایشان سنگین نیست از این کار اجتناب کنند تا دست ما برای دوستانی که توان مالی خوبی ندارند باز تر باشه، ما برای برگزاری هرچه بهتر دوره به همدلی هرچه بیشتر شما هموطنان عزیز نیازمندیم ..

مکان كلاس ها :
بسته به تعداد دانش آموزان و کلاس ها مشخص میشه ( یا تو دانشگاه تهران، یا تو دفتر طلایی ها)

زمان کلاس ها:
روز های جمعه از ۱۶ تیر تا ۳ شهریور از ساعت ۹:۰۰ الی ۱۵:۳۰

مرحله ۱:

اگه شامل تخفيف ميشى زنگ بزن به دفتر طلايى ها و كد تخفيفت رو بگير… و اگه مشکلی هم سر هزینه ها داری باز زنگ بزن دفتر طلایی ها

مرحله ۲:

وقت جلسه ی مشاوره و ثبت نام برات هماهنگ میشه و تشریف میاری دفتر مرکزی طلایی ها برای انجام بقیه کارای ثبت نام…