پکیج آموزشی المپیاد طلایی ها

 

این که الان وارد این صفحه شدی نشون میده کلی دنبال کلاس های آمادگی برای المپیاد  , پکیج آموزشی المپیاد گشتی .

یا ساعت کلاسا با درسای مدرستون تداخل داشته یا دیر شروع کردی و وقت شرکت تو دوره رو نداشتی یا هزینه کلاس های آنلاین خیلی برات سنگین بوده 🙁 .

خب خبر خوب اینه که همه این مشکلات رو میتونی بندازی دور و باهاشون بای بای کنی 🙂 .

درباره پکیج آموزشی المپیاد طلایی ها:

همونطور که احتمالا در جریانی مجموعه ما یه تقویم آموزشی دوساله برای رشته های مختلف المپیاد داره که تو این دو سال بچه ها تو دوره های مختلف شرکت میکنن و توسط خفن ترین اساتید کل کره زمین آموزش میبینن .

توی این دوسال بچه هایی که سال اول و شروع مطالعشون هست تو دوره های مبتدی شرکت میکنن و منابع مرحله اولی بهشون آموزش داده میشه و توی سال دوم بچه ها که یه سال مطالعه برای مرحله اول داشتن اینبار تو دوره های پیشرفته شرکت میکنن و برای مرحله دومشون آماده میشن .

حالا همه اینارو چرا گفتم ؟

چون شرایطی فراهم کردیم که شمایی که دیر شروع کردی و از دوره ها جا موندی یا تایمت باکلاسا تداخل داشته بتونی پکیج آموزشی المپیاد طلایی هاروتهیه کنی و تو هر زمانی که خودت راحت تری کلاسا رو ببینی و مباحث رو پیش بری . در واقع میتونی کل اون لاین دوساله رو با هم داشته باشی و تو هربازه زمانی که دلت میخواد ببینی.

نحوه خرید پکیج  آموزشی المپیاد طلایی ها:

اگه بری پایین این صفحه یه فرم هست که باید پر کنی هم میتونی به صورت جداگانه و دوره ای تهیه کنی کلاسارو هم همه پکیج رو یکجا که قیمت ارزون تری میشه نسبت به جدا جدا تهیه کردن چون تخفیف مجموعه روشه .

حدا اکثر یک روز بعد از پر کردن فرم و ثبت خرید همکارامون لینک کلاس هایی که خریدید و یه یوزنیم و پسوورد برات میفرستن که بتونید از طریق برنامه ادوبی کانکت ببینی و جلو بری. حتما یادت باشه که ما به شما اعتماد کردیم و انتظار داریم که این یوزرنیم و پسورد پیش خودت محفوظ بمونه. تا مجموعه بتونه پکیج های آموزشی بهتری برای شما آماده کنه و خدماتمون رو بتونیم روز به روز بهنر کنیم.

مزایای پکیج آموزشی المپیاد طلایی ها:

هزینه ها:

هزینه های این پکیج خیلی به صرفه تر از دوره های آنلاین طلایی ها شده و شما تقریبا میتونید با یک پنجم قیمت اون سال ها همه دوره های طلایی هارو ببینی و با لاین دوساله ما پیش بری و مدالی کنی خودت رو

بهترین اساتید جهان:

بهترین ها در هر رشته المپیاد در این پکیج  آموزشی المپیاد هستند. و شما از هر نقطه ای از ایران میتونید از این اساتید بهره ببرید. برای اینکه با گوشه ای از این ستاره های المپیاد آشنا بشی میتونی بری به صفحه اساتید المپیاد زیست شناسی و ببینی بهترین اساتید جهان که میگیم کیا هستن

قابلیت کنترل زمان:

شما میتونید مباحثی رو که بلدین سریع تر رد کنید و مباحثی که مشکل دارین رو چندین بار ببینید و بیشتر حل کنید و دیگه مثل قبل نیست که حتما لازم باشه با اساتید پیش بیاید.

رفع اشکال: اگه تو مبحثی مشکل داری میتونی با چند جلسه شرکت در کلاس های  رفع اشکال آنلاین که طلایی ها  میتونه برات با همون استاد ها ترتیب بده شرکت کنی ومبحث ببندی.

بهترین کیفیت آموزشی:

این دوره ها با توجه به لاین دوساله دقیق و  استاد های درجه یک و کیفیت همیشگی و خوب طلایی ها بهترین پکیج آموزشی المپیاد در این بازار هستند.

برنامه ریزی با مدال داران:

اگه میبینی که خودت نمیتونی متعهد به ادامه دادن دوره باشی یا حس میکنی ممکنه تنبلی کنی میتونی با یه مدال دار المپیاد یه جلسه مشاوره داشته باشی و اون بهت برنامه بده و چکت کنه. ولی خب اگه یه المپیادی واقعی باشی بدون اجبار بیرونی باید بتونی خودت پیش بریا حواست باشه.