مشاوره المپیاد زیست به صورت اختصاصی برای هر فرد طلایی ها

مشاوره آنلاین المپیاد زیست متناسب با خصوصیات هر شخص

همیشه بچه‌ها از ما می‌پرسن که چجوری درس بخونیم؟ یا از روی چی بخونیم؟ اصلا المپیاد مسیر خوبی برای ما هست یا نه؟ خب جواب همه این سوال‌ها رو یه مشاور میتونه بده که تجربه بالایی توی المپیاد داره و اصلا خودش مدال المپیاد داره. ما این بار یه محصول متفاوتی رو درست کردیم که به همه کمک میکنه. حالا می‌پرسی این محصول چیه؟ مشاوره آنلاین المپیاد زیسته و برای تویی که میخوای بری المپیاد زیست به طور خاص برای خودت طراحی میشه تا بتونه موفقیتت رو توی المپیاد زیست تضمین کنه.
حالا بریم بیشتر با این مشاوره المپیاد زیست آنلاین آشنا شیم.

چرا به مشاوره المپیاد زیست نیاز داریم؟

بچه‌های المپیاد زیستی همیشه از زمان بقراط و سقراط می‌پرسیدن المپیاد زیست رو چجوری بخونیم و همیشه هزینه‌های زیادی پرداخت می‌کردن تا کمکشون کنن چجوری بخونن ولی خیلی وقتا هم نتیجه نمی‌گرفتن ولی باشگاه طلایی‌ها که سابقه زیادی توی المپیاد زیست داره و کلی مدال توی رشته زیست داره با کمک بچه‌هایی که قبلا شاگرد ما بودن یه برنامه عالی برای المپیاد زیست چیدن پس دیگه لازم نیس نگران برنامه برای موفقیت تو المپیاد زیست باشی.
المپیاد زیست جزو المپیاد‌هاییه که منابع متعدد و زیادی داره و هر کدوم هم سبک خاص خودشونو دارن؛ تازه کلیم پیش نیاز شیمی و ریاضی داره که باید اونارم بلد باشی. خب اینجاس که بچه‌ها گیج میشن و بر سر زنان به سوی باشگاه طلایی‌ها میان برای کمک و اینجا ماییم با تجربه ۱۰ ساله بهشون میگیم که کمپبل رو چجوری بخونن، برای هر بخش چه پیش نیاز‌هایی رو باید بلد باشن، در کنار هر بخش کمپبل چه کتاب‌های تخصصی رو بخونن و از کجا سوال حل کنن؛ همه اینا رو بهت تو مشاوره المپیاد زیست آنلاین طلایی ها بهت میگیم.

مزیت مشاوره آنلاین المپیاد زیست طلایی ها

مشاوره تو المپیاد زیست خیلی مهمه! حالا چرا؟ چون رقیب‌های خفن و پرتلاشی داری و برای رقابت باهاشون باید یه برنامه مشخص داشته باشی. تو جلسه مشاوره المپیاد زیست اول از همه به ما میگی که چیا خوندی و متناسب با چیزایی که بلدی بهت یه برنامه میدیم تا طبق اون شروع کنی به خوندن اینجا هم همچین برنامه‌ایه با این فرق که چون به صورت مجازی انجام میشه برات هزینه کمتری داره ولی کیفیت کار حفظ شده و مطمئن باش با این برنامه میتونی اولین قدم رو محکم برای موفقیت تو المپیاد زیست برداری!
تازه ببین توی این مشاوره متناسب با ساعت مطالعاتیت و اینکه کجای مسیری بهت برنامه میده و یه برنامه کاملا شخصی مخصوص به خودته! دقت کن این برنامه فرقی نداره کجای کاری حتی بچه‌های متوسطه اول هم میتونن با این برنامه شروع کنن و اصلا پیش نیازی نداره و ما بهشون میگیم چیا بخونن اول از همه تا توی یادگیری مباحث مشکل نداشته باشن(بچه‌های متوسطه اول باید حتما در کنار خوندن زیست شیمی و ریاضی سال‌های بالاتر هم بخونن چون بهش نیاز دارن).

مشاوره آنلاین المپیاد زیست چجوریه؟

خب خب حالا بریم بگیم که این مشاوره المپیاد زیست آنلاین اصلا چجوریه؟ ببین ما اومدیم تمامی چیزایی که لازمه بخونی و بلد باشی برای المپیاد زیست رو جمع کردیم و با توجه به اونا چند تا سوال ازت می‌پرسیم که بهمون میگه چقدر بلدی چیا خوندی چیا رو یاد گرفتی و چقدر درس میخونی و چقدر برای المپیاد وقت میزاری بعد که این سوالاتی که طرح شده رو جواب دادی اطلاعاتت رو توی سایت ثبت می کن. مشاورین ما که خودشون مدال‌دارای المپیاد زیست چند سال اخیرن طی دو روز کاری این اطلاعات رو تحلیل می‌کنن و با توجه به اطلاعاتی که بهمون دادی یه برنامه خفن در اختیارت میزارن(و اینکه این برنامه برات ایمیل بشه یا توی شبکه‌های پیام رسان برات ارسال می کنیم) تا بتونی گام اول رو محکم برای شروع المپیاد برداری. تازه اگه چیزی کنار مشاوره‌ات هم بخوای چه کلاس چه تمرین برات فراهم می‌کنیم که یه مکمل خفنه برات!
حالا میخوای ببین چیا اصلا داریم توی المپیاد زیست؟ خب ببین باید ریاضیات راهنمایی رو کامل بلد باشی و یه بخشی خوبی از ریاضیات دبیرستان رو تازه باید کل شیمی دبیرستانم بلد باشی چون توی بیوشیمی کاربرد داره.
این یه کلیتی از مشاوره المپیاد زیست آنلاین باشگاه طلایی‌ها بود ولی از قدیم گفتن شنیدن کی بود مانند دیدن پس بیا تا تجربه‌اش کنی قطعا عاشقش میشی!
ببین مشاور یه جدول بهت میده که توش هر هفته میگه چه بخشی رو بخونی و تازه از هر مبحث ویدئو هم بهت داده میشه که بهترین اساتید المپیاد زیست درس دادن که کامل مسلط شی رو مباحث.

سوالات متداول

۱. مشاور‌های طلایی‌ها کیان؟

مشاور‌های طلایی‌ها شاگردهای چند سال اخیر طلایی‌هان که به تازگی مدال گرفتن و با سبک و سیاق طلایی‌ها آشنان و توی مشاوره المپیاد زیست یکن پس اصلا فرصت رو از دست نده!

۲. چرا المپیاد زیست؟

اول از همه چون اگه مدال طلا بشی دیگه لازم نیست برای کنکور یه سری درسی که دوس نداری رو بخونی، حتی اگه مدال برنز یا نقره هم بشی یه سهمیه خفن بهت میده. تازه بچه‌هایی که این المپیاد رو میدن بیشتر درس‌های ترم‌های اول دانشگاه رو مسلطن و کمتر توی دانشگاه اذیت میشن! پس بجنب تا دیر نشده و قدم اول رو محکم با مشاوره آنلاین المپیاد زیست بردار!

۳. هزینش چقدره ؟

خب ببین ما که میدونیم چقدر گرونی بیداد میکنه پس برای همین اومدیم یه بسته به صرفه اقتصادی درست کردیم تا با کمترین هزینه بهترین کیفیت رو بهت بدیم و ما هیچوقت کیفیت رو فدا نمی‌کنیم! هزینه‌ای که برای این بسته در نظر گرفته شده ۵۰۰ هزار تومان هست که با توجه به بسته ای که در اختیارت گذاشتیم به صرفه است و هزینشو از طریق لینک پایین صفحه میتونی پرداخت کنی.