ارزش‌های ما در باشگاه طلایی ها

ما یه سری ارزش داریم که همیشه بهشون پایبندیم و اعضای تیم هم همگی به این ارزش‌ها باور دارن حالا این ارزش‌ها چیان؟

ارزش‌های ما در باشگاه طلایی ها

۱. بالاترین کیفیت ممکن، اولویت اول ماست.

کیفیت بالا بزرگترین مسئولیت ما در قبال دانش آموزان و اساتید طلایی‌ها است. تمام تلاش ما در طلایی ها اینه که در تمامی خدمات چه در المپیاد، تیزهوشان یا کنکور بالاترین کیفیت ممکن رو داشته باشیم. همواره هم سعی می‌کنیم بین کیفیت بالاتر و درآمد بیشتر موسسه کیفیت بالاتر رو انتخاب کنیم، برای همین تو طلایی‌ها خبری از کلاس‌های شلوغ ۵۰-۶۰ نفره یا اساتید کم‌تجربه یا بدون سابقه علمی و تجربه درخشان نیست.
ما تو طلایی‌ها برای اطمینان از اینکه دانش آموزان با کیفیتی داشته باشیم حواسمون به سنجش دانش آموزان هست و ماهانه از اساتید و مشاورین بازخورد می‌گیریم و با دانش آموزان و خانواده‌هاشون صحبت می‌کنیم تا بهترین نتیجه ممکن رو بگیریم.

هدف ما در طلایی‌ها کاهش فاصله علمی بین مدارس برتر تهران و سایر شهرهای بزرگ با شهرهای کوچکتر و روستاهاست. ما در تلاشیم همه دانش آموزان علاقه مند و پرتلاش به آموزش با کیفیت دسترسی داشته باشند و به همین دلیل از برترین اساتید مدارسی نظیر حلی، فرزانگان، انرژی اتمی و … به عنوان همکار کادر آموزشی استفاده می‌کنیم. ما تلاش می‌کنیم تا شاهد روزی باشیم که تمام فرزندان ایران فارغ از محل زندگی و سطح مالی از خدمات آموزشی مناسب بهره ببرند.

مهم‌ترین سرمایه طلایی‌ها، تیم چابک و هماهنگیه که افتخار می‌کنیم عضوی ازش هستیم. ما به عنوان تیم به همدیگه فیدبک میدیم، سعی می‌کنیم با انتقال دانش و تجربه‌مون به همدیگه به رشد همدیگه کمک کنیم. توی طلایی‌ها ما می‌دونیم تصمیم‌گیری‌های تیمی همواره نسبت به تصمیم‌گیری فردی نتیجه بهتری میده پس تو تصمیمات با هم مشورت می‌کنیم و سعی می‌کنیم بهترین تصمیم ممکن رو بگیریم.

رشد کردن یکی از ویژگی‌های مهم طلایی هاست. ما همواره سعی می‌کنیم از تکنولوژی‌ها و ابزارهای جدید برای بهبود کارهایمان استفاده کنیم. در راستای رشد پایدار همیشه خلاقیت داشتن در خدمات طلایی‌ها برایمان مهم بوده، از ایده‌های جدید استقبال می‌کنیم و از اشتباه کردن نمی‌ترسیم.‌

باشگاه طلایی‌ها

باشگاه طلایی‌ها با سابقه طولانی در زمینه المپیاد بهترین‌های کره خاکی رو جمع کرده از مشاور و اساتید تا مطمئن شیم که بچه‌ها موفق میشن؛ فقط کافیه قبولی‌های المپیاد رو ببینی اون موقعه که میفهمی ۹۰ درصدشون شاگرد‌های اساتید طلایی‌ها بودن پس ایمان بیاورید.

تیم طلایی ها

پوریا قجری

پوریا قجری

بنیانگذار و مدیرعامل

ساناز مینایی عضو هیئت مدیره و مشاور ارشد

ساناز مینایی

عضو هیئت مدیره و مشاور ارشد

معین اصفهانیان استراتژیست آموزشی

معین اصفهانیان

استراتژیست آموزشی

علیرضا عزیزی علیرضا عزیزی

علیرضا عزیزی

سرپرست تیم فروش و پشتیبانی

علیرضا آقاجانی مدیر شبکه‌های اجتماعی

علیرضا آقاجانی

مدیر شبکه‌های اجتماعی

علیرضا رامشینی مدیر محصول

علیرضا رامشینی

مدیر محصول

محسن حسنی کارشناس سئو

محسن حسنی

کارشناس سئو

فرشاد صفری کارشناس فروش

فرشاد صفری

کارشناس فروش

نیلوفر حسنی کارشناس سئو

نیلوفر حسنی

کارشناس سئو

غزاله فرخی کارشناس فروش

غزاله فرخی

کارشناس فروش

آرش مصطفی پور طراح سایت

آرش مصطفی پور

طراح سایت