ارزش‌های ما در باشگاه طلایی ها

ما یه سری ارزش داریم که همیشه بهشون پایبندیم و اعضای تیم هم همگی به این ارزش‌ها باور دارن حالا این ارزش‌ها چیان؟

۱. بالاترین کیفیت ممکن، اولویت اول ماست.

کیفیت بالا بزرگترین مسئولیت ما در قبال دانش آموزان و اساتید طلایی‌ها است. تمام تلاش ما در طلایی ها اینه که در تمامی خدمات چه در المپیاد، تیزهوشان یا کنکور بالاترین کیفیت ممکن رو داشته باشیم. همواره هم سعی می‌کنیم بین کیفیت بالاتر و درآمد بیشتر موسسه کیفیت بالاتر رو انتخاب کنیم، برای همین تو طلایی‌ها خبری از کلاس‌های شلوغ ۵۰-۶۰ نفره یا اساتید کم‌تجربه یا بدون سابقه علمی و تجربه درخشان نیست.
ما تو طلایی‌ها برای اطمینان از اینکه دانش آموزان با کیفیتی داشته باشیم حواسمون به سنجش دانش آموزان هست و ماهانه از اساتید و مشاورین بازخورد می‌گیریم و با دانش آموزان و خانواده‌هاشون صحبت می‌کنیم تا بهترین نتیجه ممکن رو بگیریم.

۲. خدمات آموزشی حق همه فرزندان ایران است.

هدف ما در طلایی‌ها کاهش فاصله علمی بین مدارس برتر تهران و سایر شهرهای بزرگ با شهرهای کوچکتر و روستاهاست. ما در تلاشیم همه دانش آموزان علاقه مند و پرتلاش به آموزش با کیفیت دسترسی داشته باشند و به همین دلیل از برترین اساتید مدارسی نظیر حلی، فرزانگان، انرژی اتمی و … به عنوان همکار کادر آموزشی استفاده می‌کنیم. ما تلاش می‌کنیم تا شاهد روزی باشیم که تمام فرزندان ایران فارغ از محل زندگی و سطح مالی از خدمات آموزشی مناسب بهره ببرند.

۳. ما یک تیم هستیم.

مهم‌ترین سرمایه طلایی‌ها، تیم چابک و هماهنگیه که افتخار می‌کنیم عضوی ازش هستیم. ما به عنوان تیم به همدیگه فیدبک میدیم، سعی می‌کنیم با انتقال دانش و تجربه‌مون به همدیگه به رشد همدیگه کمک کنیم. توی طلایی‌ها ما می‌دونیم تصمیم‌گیری‌های تیمی همواره نسبت به تصمیم‌گیری فردی نتیجه بهتری میده پس تو تصمیمات با هم مشورت می‌کنیم و سعی می‌کنیم بهترین تصمیم ممکن رو بگیریم.

۴. همواره دنبال رشد هستیم.

رشد کردن یکی از ویژگی‌های مهم طلایی هاست. ما همواره سعی می‌کنیم از تکنولوژی‌ها و ابزارهای جدید برای بهبود کارهایمان استفاده کنیم. در راستای رشد پایدار همیشه خلاقیت داشتن در خدمات طلایی‌ها برایمان مهم بوده، از ایده‌های جدید استقبال می‌کنیم و از اشتباه کردن نمی‌ترسیم.‌

باشگاه طلایی‌ها

باشگاه طلایی‌ها با سابقه طولانی در زمینه المپیاد بهترین‌های کره خاکی رو جمع کرده از مشاور و اساتید تا مطمئن شیم که بچه‌ها موفق میشن؛ فقط کافیه قبولی‌های المپیاد رو ببینی اون موقعه که میفهمی ۹۰ درصدشون شاگرد‌های اساتید طلایی‌ها بودن پس ایمان بیاورید.

تیم طلایی‌ها