پانسیون مطالعاتی المپیاد، تیزهوشان و کنکور با بهترین امکانات طلایی ها

اگه میخوای یک قدم بزرگ از بقیه رقبات تو المپیاد، تیزهوشان یا حتی کنکور‌ برداری بهت توصیه می‌کنم که دنبال یه فضای مخصوص درس خوندن باشی و اون رو جدی بگیری و به فکر یک برنامه منسجم باشی تا راهت برای ادامه هموار بشه.

بهترین و مجهزترین پانسیون
مطالعاتی تهران

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

پانسیون مطالعاتی چیست؟

پانسیون مطالعاتی جاییه که بچه‌هایی مثل خودت توی یه محیط آکادمیک و درسی در کنار هم درس میخونن. محیطی که کاملا ساکته و همه درس میخونن. تازه نظارت هم صورت میگیره روی خودت و بقیه بچه‌ها که درس میخونن و اگر مشکلی داشتی سریع رفع بشه در کنار درس خوندن امکانات تفریحی متفاوتی وجود داره که میتونی ازشون استفاده کنی و از همه مهم‌تر وعده‌های غذایی با بهترین کیفیت در اختیارت میزاریم(با شیکم خالی که درس نمیخونن!) تا همه چی برای درس خوندنت مهیا باشه.

تفاوت پانسیون مطالعاتی با کتابخونه عمومی

کتابخونه‌های عمومی عموما شلوغن و از هر قشر و سنی آدم وجود داره و معمولا محیط‌های خیلی سالمی نیستن تازه پر از سر و صداس! و اینکه عموم کتابخونه‌های عمومی کتاب‌های درسی کمی دارن ولی ما مجموعه کتاب‌های زیادی داریم که میتونی کنار  درس خوندن از اون استفاده ببری. تازه کتابخونه‌ها غذای تازه و گرم نمیدن بهت که! البته اینا بخش کوچیکی از فواید پانسیون بود و کلی فایده دیگه پانسیون داره که جلوتر همش رو میگیم. خلاصه که بیا پانسیون مطالعاتی مطمئن باش دیگه جای دیگه‌ای درس نمیخونی.

مزایای پانسیون مطالعاتی طلایی ها

باشگاه طلایی‌ها از قدیما اردوهای مطالعاتی برگزار می کرد حالا میخوای با ویژگی های پانسیون مطالعاتی ما آشنا بشی که ببینی چقدر خفنه و با بقیه فرق داره؛ پس گوش بده! اول از همه اینکه محیطی که بچه‌ها توش درس میخونن یه محیط کاملا امنه و اساتید و مشاوران باشگاه طلایی‌ها روی بچه‌ها نظارت کامل دارن(حتی شما دوست عزیز!) 

امکانات تفریحی پانسیون مطالعاتی

پانسیون مطالعاتی باشگاه طلایی‌ها نه فقط یه اردوی مطالعاتی بلکه یه سبک زندگیه! اگه قرار باشه فقط درس بخونی که خسته میشی و میبری. و ما اینجاییم که مثل سوپرمن کمکت کنیم از زندگیت و این دوران لذت ببری! کلی امکانات تفریحی برات در نظر گرفتیم که البته بسته به محل برگزاری اینا عوض میشه از انواع فعالیت‌های ورزشی گرفته تا بازی‌های فکری، بیلیارد و حتی اسب سواری! پس فرصت رو از دست نده!  رقبات تو المپیاد یا تیزهوشان پیشی نمیگیری؟ معلومه که میتونی!

سوالات متداول

۱. اگه تو پانسیون مطالعاتی شرکت کنم تو آزمون‌ها قبول میشم؟​

ببین بخوام باهات رو راست باشم موفقیتت کاملا به تلاش خودت مربوطه ولی ما همه امکاناتی که برای موفقیت نیاز داری رو برات فراهم کردی حالا این تویی که باید ازشون استفاده کنی. البته اینم بگم که ۹۰ درصد بچه‌هایی که توی پانسیون باشگاه طلایی‌ها بودن توی آزمون‌هاشون موفق شدن! پس میشه گفت این اردوی مطالعاتی جواب میده!

زمان‌های عید و تابستون هر ساله برگزار میشه ولی اگه علاقه داشته باشی که توی اردوی مطالعاتی کلا درس بخونی میتونی با ما هماهنگ بشی پس پیام بده. ما همیشه تمام تلاشمونو می کنیم به بچه ها تا جایی که میتونیم کمک کنیم.

محلی که برگزار میشه بستگی به خود بچه‌ها داره به طور مثال محل‌هایی که تا الان برگزار شده دانشکده فیزیک دانشگاه تهران، دانشگاه شریف، دانشکده هلال احمر تهران و هتل دیزین بوده. پس اگه میخوای ببینی امسال توی کجا برگزار میشه فرم رو پر کن و منتظر تماس ما باش.

چرا که نتونی! ما همیشه از بچه‌هایی که به دنبال درسن استقبال می کنیم. در کنار اسکان بچه‌هایی که از شهر‌های دیگه میان به خانوادشونم اسکان داده میشه تا از خانوادشونم دور نشن که یه وقت دچار استرس نشن.