پانسیون مطالعاتی

پانسیون مطالعاتی المپیاد، تیزهوشان و کنکور با بهترین امکانات طلایی ها

بهترین و مجهزترین پانسیون مطالعاتی تهران

اگه میخوای یک قدم بزرگ از بقیه رقبات تو المپیاد، تیزهوشان یا حتی کنکور‌ برداری بهت توصیه می‌کنم که دنبال یه فضای مخصوص درس خوندن باشی و اون رو جدی بگیری و به فکر یک برنامه منسجم باشی تا راهت برای ادامه هموار بشه.

باشگاه طلایی‌ها هر ساله تو بازه‌های مختلف سال برنامه ویژه‌ای برای بچه‌های المپیادی ، تیزهوشانی و کنکوری داره! حالا میپرسی چه برنامه‌ای؟ اونم چیزی نیست جز برگزاری اردوهای مطالعاتی یا همون پانسیون مطالعاتی که یکی از برنامه‌های ویژه‌ایه که باشگاه طلایی‌ها برگزار میکنه چون این بازه‌های زمانی اگه با برنامه ریزی تحصیلی درست و اصولی پیش بره هر دانش پژوهی تو هر مقطعی که باشه میتونه یک گام بزرگ برای موفق شدن برداره!

فرقیم نداره که هدفت کنکور باشه یا المپیاد یا برای تیزهوشان، ما کنارتیم تا از این پانسیون بیشترین استفاده رو ببری و با بالاترین کیفیت ممکن مباحث رو مطالعه کنی و آزمون بدی و مشاوره بشی!

پانسیون مطالعاتی چیست؟

پانسیون مطالعاتی جاییه که بچه‌هایی مثل خودت توی یه محیط آکادمیک و درسی در کنار هم درس میخونن. محیطی که کاملا ساکته و همه درس میخونن. تازه نظارت هم صورت میگیره روی خودت و بقیه بچه‌ها که درس میخونن و اگر مشکلی داشتی سریع رفع بشه در کنار درس خوندن امکانات تفریحی متفاوتی وجود داره که میتونی ازشون استفاده کنی و از همه مهم‌تر وعده‌های غذایی با بهترین کیفیت در اختیارت میزاریم(با شیکم خالی که درس نمیخونن!) تا همه چی برای درس خوندنت مهیا باشه.

تفاوت پانسیون مطالعاتی با کتابخونه عمومی

کتابخونه‌های عمومی عموما شلوغن و از هر قشر و سنی آدم وجود داره و معمولا محیط‌های خیلی سالمی نیستن تازه پر از سر و صداس! و اینکه عموم کتابخونه‌های عمومی کتاب‌های درسی کمی دارن ولی ما مجموعه کتاب‌های زیادی داریم که میتونی کنار  درس خوندن از اون استفاده ببری. تازه کتابخونه‌ها غذای تازه و گرم نمیدن بهت که! البته اینا بخش کوچیکی از فواید پانسیون بود و کلی فایده دیگه پانسیون داره که جلوتر همش رو میگیم. خلاصه که بیا پانسیون مطالعاتی مطمئن باش دیگه جای دیگه‌ای درس نمیخونی.

مزایای پانسیون مطالعاتی طلایی ها

باشگاه طلایی‌ها از قدیما اردوهای مطالعاتی برگزار می کرد حالا میخوای با ویژگی های پانسیون مطالعاتی ما آشنا بشی که ببینی چقدر خفنه و با بقیه فرق داره؛ پس گوش بده! اول از همه اینکه محیطی که بچه‌ها توش درس میخونن یه محیط کاملا امنه و اساتید و مشاوران باشگاه طلایی‌ها روی بچه‌ها نظارت کامل دارن(حتی شما دوست عزیز!). تازه مشاورهای طلایی‌ها حضور دارن تا اگه توی برنامه ریزی یا روند درس خوندنت مشکل داشتی راهنماییت کنن(چی بهتر از این!). تازه اساتید باشگاه طلایی‌ها که مدال دارای المپیاد و رتبه برتر‌های کنکور هستن هم هستن تا اگه توی سوالی یا مبحثی به مشکل برخوردی اشکالت رو ببری پیششون و دو سوت حلشون کنی! پس از لحاظ درسی اصلا نیاز نیست نگران باشی!

حالا بریم سراغ ویژگی‌های دیگه‌ی این پانسیون مطالعاتی که با غذا شروع می‌کنیم چون خوشمزه‌اس؛ باشگاه طلایی‌ها هر روز صبح صبحونه تازه هم بهتون میده و سر ظهر یه ناهار داغ و با کیفیت بهتون میده(بعضی بچه‌ها که بیرونن هله هوله زیاد میخورن بدنشون به هم میریزه ما اینجا نظارت می‌کنیم که غذای ایرانی و با کیفیت بخورن.). تازه میان وعده‌ها رو نباید فراموش کنی چون ما بیشتر از همه میدونیم درس خوندن چقدر انرژی میبره.

تازه کلی فعالیت‌های تفریحی متفاوت هم داریم از برد گیم و بیلیارد گرفته تا اسب‌سواری که جلوتر بهش میپردازیم!

این پانسیون در زمان‌های متفاوتی از سال برگزار میشه که معروف‌تریناش اردوی نوروزی و تابستونی هستن.

تازه حتی بعضی از بچه‌ها که از شهرای دیگه میان هم محل اقامت براشون هست و میتونن یه تجربه خوب و حرفه‌ای از درس خوندن داشته باشن که البته بیشتر بچه‌های المپیادی چون آزمون نهایی کشوریشون داخل تهرانه توی این پانسیون شرکت می‌کنن.

و اینکه مهم نیست که برای چه هدفی میخونی باشگاه طلایی‌ها برات آزمون‌های شبیه‌سازی طرح کرده متناسب با هدفت تا خودت رو قبل از آزمون اصلی محک بزنی و پیشرفتت رو خودت ببینی! تازه کلاس‌های رفع اشکال اون آزمون هم برگزار میشه تا اگه اشکالی هم داری همونجا حل بشه.

ببین تو باید بسته به هدفی که براش میخونی نزدیک آزمون برات کلاس جمع‌بندی برات برگزار میشه تا همه مباحث رو سریع یجا مرور کنی و آماده آماده باشی!

تازه تازه تا یادم نرفته اینو بهت بگم ما کلی پکیج آموزشی داریم که در اختیارت قرار میدیم که اگه مبحثی رو مشکل داشتی یا چیزی رو میخوای یاد بگیری میتونی از اون استفاده کنی و هر چقدر خواستی ببینی!

اینم در آخر بگم هر هفته جلسات مشاوره گروهی و خصوصی هم داری که یه گپ صمیمی بزنیم ببینیم شرایط چجوریه و حتی اگه خیلی خفنی الانشم چیکار کنیم خفن‌تر بشی!

اساتید و مشاورین باشگاه طلایی‌ها جوونن و مثل خودت این مسیر رو طی کردن زیاد ازت دور نیستن و یه فضای صمیمی و گرم برای درس خوندنت هست که اگه تلاشت رو کنی موفقیتت قطعیه شک نکن !  

همونطور که خودت میبین همه چیز برای موفق شدنت فراهمه! 

البته ممکنه توی یه بخش بیشتر مشکل داشته باش یا یه مبحثی رو نخونده باشی و بخوای یکی بهت درس بده؛ فکر می‌کنی باشگاه طلایی‌ها به امان خدا میسپرتت؟ معلومه که نه! ما بهترین اساتید تهران که تو مدارس حلی، فرزانگان و انرژی اتمی درس میدن رو داریم پس کافیه لب تر کنی. بهترین اساتید خاورمیانه رو برات میاریم!

تاثیر پانسیون مطالعاتی در موفقیت تحصیلی

تاثیر؟ مگه میشه اثر نداشته باشه پس ما چی میگیم؟ فرض کن یه جا باشه هم سکوت کامل باشه تا توی آرامش درس بخونی هم اینکه مشاور‌های کاربلدی باشن که بهت یاد بدن چجوری برای رسیدن به موفقیت برنامه بریزی و پیش بری تازه هر جا هم توی درسات به مشکل برخوردی سریع بری مشکلت‌ رو رفع کنی مگه میشه با همه این امکانات پیشرفت نکنی؟ تو موفق نشی پس کی بشه؟ تازه همه اینا بدون در نظر گرفتن محیط دوستانه‌ایه که هست و همه امکانات هم برای راحتیت در نظر گرفته شده تا هیچ دغدغه‌ای جز درس خوندن برات نمونه!

تازه وقتی بچه‌های دیگه رو میبینی که دارن با چه تلاشی درس میخونن تو هم تلاشت رو بیشتر می‌کنی و کلی روحیه برای درس خوندن میگیری!

همه مدارس خوب مثل تیزهوشان حلی، فرزانگان و حتی انرژی اتمی هم پانسیون مطالعاتی دارن چون میدونن چقدر اثر داره بچه‌ها جمع بشن و دور هم درس بخونن؛ این اردوی مطالعاتی هم برای کنکور و هم المپیاد توی این مدارس خوب برگزار میشه و بچه‌ها ازش خیلی نتیجه میگیرن و وقتی بچه‌ها نتیجه میگیرن برای تیزهوشانی‌ها(بچه‌هایی که برای آزمون تیزهوشان میخونن.) هم قطعا جواب میده دیگه!

پس  حواست باشه این برنامه رو از دست ندی چون یه فرصت خیلی خوبه تا چندین قدم از رقیبات جلو بیفتی!

امکانات تفریحی پانسیون مطالعاتی

پانسیون مطالعاتی باشگاه طلایی‌ها نه فقط یه اردوی مطالعاتی بلکه یه سبک زندگیه! اگه قرار باشه فقط درس بخونی که خسته میشی و میبری. و ما اینجاییم که مثل سوپرمن کمکت کنیم از زندگیت و این دوران لذت ببری! کلی امکانات تفریحی برات در نظر گرفتیم که البته بسته به محل برگزاری اینا عوض میشه از انواع فعالیت‌های ورزشی گرفته تا بازی‌های فکری، بیلیارد و حتی اسب سواری! پس فرصت رو از دست نده!  

سوالات متداول

۱. اگه تو پانسیون مطالعاتی شرکت کنم تو آزمون‌ها قبول میشم؟

ببین بخوام باهات رو راست باشم موفقیتت کاملا به تلاش خودت مربوطه ولی ما همه امکاناتی که برای موفقیت نیاز داری رو برات فراهم کردی حالا این تویی که باید ازشون استفاده کنی. البته اینم بگم که ۹۰ درصد بچه‌هایی که توی پانسیون باشگاه طلایی‌ها بودن توی آزمون‌هاشون موفق شدن! پس میشه گفت این اردوی مطالعاتی جواب میده!

۲. این اردو فقط توی عید و تابستون هست؟

زمان‌های عید و تابستون هر ساله برگزار میشه ولی اگه علاقه داشته باشی که توی اردوی مطالعاتی کلا درس بخونی میتونی با ما هماهنگ بشی پس پیام بده. ما همیشه تمام تلاشمونو می کنیم به بچه ها تا جایی که میتونیم کمک کنیم.

۳. محل برگزاری این پانسیون کجاست؟

محلی که برگزار میشه بستگی به خود بچه‌ها داره به طور مثال محل‌هایی که تا الان برگزار شده دانشکده فیزیک دانشگاه تهران، دانشگاه شریف، دانشکده هلال احمر تهران و هتل دیزین بوده. پس اگه میخوای ببینی امسال توی کجا برگزار میشه فرم رو پر کن و منتظر تماس ما باش.

۴. من از شهرستان با خانواده می تونم بیام؟

چرا که نتونی! ما همیشه از بچه‌هایی که به دنبال درسن استقبال می کنیم. در کنار اسکان بچه‌هایی که از شهر‌های دیگه میان به خانوادشونم اسکان داده میشه تا از خانوادشونم دور نشن که یه وقت دچار استرس نشن.

پانسیون مطالعاتی​

فرم پانسیون مطالعاتی المپیاد

"*" indicates required fields