بهترین پکیج المپیاد ریاضی با تدریس اساتید مجرب

المپیاد ریاضی برای اونایی که مرز اثبات معادله و حل مسئله رو رد کردن کلاً یه فاز دیگه ست! اگه تو هم همچین آدمی هستی پس دوست خوب خودمی. ولی همه چیز توانایی اثبات مسئله نیس، چون تو باید روش اثباتش رو هم بدونی. به همین دلیل دغدغه خیلی از المپیادی‌ها داشتن یه مسیر درست برای مطالعه و تسلط به مطالب المپیاد ریاضیه و طلایی‌ها دقیقاً با شناسایی همین دغدغه انصافاً مهم تصمیم گرفته یه پکیج آموزشی به نام پکیج المپیاد ریاضی طراحی کنه. حالا این پکیج برای تو که هدفت فقط مدال المپیاده، چیا آماده کرده؟ بریم صفر تا صدش رو برات توضیح بدیم.

پکیج آموزشی المپیاد ریاضی

پکیج المپیاد طلایی‌ها چی برات داره؟

اصولاً وقتی حرف پکیج آموزشی میاد وسط یعنی یه چیزی قراره دستت رو بگیره که همه جوره برای تقویت و بهتر شدن تسلطت روی موضوع یا درس موردنظر کمک میکنه. طلایی‌ها با این‌همه سال سابقه آموزش دیگه میدونه چه پکیجی رو برات طراحی کنه که بتونی ازش استفاده کنی و خودت رو برای المپیاد ارتقا بدی.

پکیج آموزشی طلایی‌ها اصولاً با یه هدف مهم طراحی شده و اون بالا بردن مهارت دانش‌آموز برای درک بهتر مطلب و حل درست مسئله است. بنابراین تو این پکیج رو می‌خری تا بهتر و بیشتر مرور، تمرین و تکرار کنی.

پکیج المپیاد ریاضی شامل ویدئوهای آموزشی المپیاد ریاضی میشه که تمام جلسات و مباحث ریاضی رو پوشش میده. بنابراین تو با داشتن این پکیج مطمئنی که هیچ مبحثی رو از قلم ننداختی. تمامی جلسات هم به استادی سپرده میشه که خودش از مدال‌های المپیاد سال‌های گذشته بوده یا بهترین اساتید مدارس تیزهوشان حلی و فرزانگان هستن.

سه مزیت بزرگ پکیج آموزشی

با این توضیحات فقط می مونه سه تا مزیت بزرگ خرید این پکیج:

  • این پکیج هویت مستقلی داره! پس اگه دیرتر برای کلاس المپیادت ثبت‌نام کردی یا نتونستی برنامه کلاست رو زمان‌بندی کنی، با این پکیج به‌راحتی میتونی جلسات رو جلو بری.
  • پکیج‌های آموزشی دو تا سطح مبتدی و پیشرفته دارن. پس میتونی با توجه به سطح و مهارتت، پکیج موردنظر رو انتخاب کنی و بخری. البته تا یادمون نرفته تو میتونی یه تست استعداد یابی هم بدی و بهمون کمک کنی با توجه به نتیجه تست، سطح پکیج رو بهت بگیم.
  • هر پکیج با تعدادی آزمون و نمونه سؤال در اختیارت قرار میگیره و تو میتونی با انجام و حل اون‌ها، سطحت رو تقویت کنی.

چطور می‌تونم این پکیج رو خریداری کنم؟

برای خرید پکیج المپیاد ریاضی روی دکمه خرید پکیج کلیک کن و مراحل خرید رو طبق راهنما انجام بده. بعد از خرید هم ما فایل اکسل رو برات می‌فرستیم. حالا یا با ایمیل یا از تلگرام و واتس اپ. همراه با فایل اکسل یه نام کاربری و رمز ورود هم برات می‌ذاریم تا بتونی بعد از کلیک روی لینک جلسات، از جلسه موردنظرت استفاده کنی.

فقط یادت باشه استفاده از لینک‌ها برای یک کاربر طراحی شده و در صورت ورود کاربر دوم، دسترسی به‌طور کامل مسدود میشه.

ویژگی‌های بهترین پکیج المپیاد ریاضی

ما در کل 8 محصول رو در پکیج‌های جداگانه برای دوره آموزشی المپیاد ریاضی در نظر داریم که تو با توجه به نیاز، سطح و راهنمایی‌های مشاورت ( لازمه بگیم یه مشاوره رایگان هم برات داریم؟!) یکی از اون‌ها رو انتخاب می‌کنی. این محصولات رو بهتر بشناس:

درصورتی‌که مایل باشی کل پکیج‌ها رو بگیری ما یه سری آزمون و نمونه سؤال رایگان هم در اختیارت می‌ذاریم که نه‌تنها با داشتن اون‌ها برگات می‌ریزه بلکه قشنگ مطمئن میشی مدال المپیاد جهانی تو چنگته!

جدای از این ویژگی جذاب، دلایل دیگه‌ای هم هست که تو رو قانع میکنه پکیج المپیاد ریاضی رو داشته باشی:

چرا پکیج المپیاد ریاضی طلایی‌ها؟

خرید این پکیج اونم تو موقعیتی که به تمرین، تکرار و مرور مباحث سخت و پیچیده ریاضی نیاز داری چند تا مزیت عالی داره:

  • هر جا که باشی میتونی فایل اکسلت رو بازکنی و با یه کلیک، همون جلسه‌ای رو ببینی که میدونی به تمرین و مرور بیشتری نیاز داری.
  • قدرت توضیح و تسلط استادت اونقدر بالاست که با همین پکیج میتونی به‌سادگی روی تمامی مباحث مسلط باشی و تا روز المپیاد کمترین استرس رو تجربه کنی.
  • و هزینه! کیه که در مورد هزینه نگران نباشه! ما این پکیج رو با یه قیمت منصفانه برات در نظر گرفتیم.

کلاس المپیاد ریاضی؛ برم یا نرم؟

برای خیلی از بچه‌های المپیادی مهمه که به توصیه منتورشون فکر و کلاس المپیاد ریاضی رو انتخاب کنن. نظر خودت چیه؟ ما پیشنهاد میدیم که در کنار مشاوره رایگان و خرید پکیج المپیاد ریاضی، حتماً نگاهی هم به برنامه طلایی‌ها برای کلاس المپیاد ریاضی داشته باشی!

فرم درخواست مشاوره رایگان

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد