ثبت‌نام در کلاس آمادگی آزمون کنکور در طلایی‌ها!

چشمت رو ببندی و بازکنی دوران مدرسه تموم شده یا اگه دیگه دانش‌آموز نیستی و پشت‌کنکوری حساب میشی، باید برای یکی از آزمونای سرنوشت‌ساز زندگیت آماده بشی. دیگه ازجمله اول معلومه که داریم از چی حرف می‌زنیم. غول؟ شیب؟ بام؟ نه، نه، نه…ما کاری به غول افسانه‌ها نداریم. بلکه میخواییم از کلاس آمادگی آزمون کنکور برات بگیم که کلاً تصور تو رو از آزمونی که قراره براش آماده بشی، 370 درجه عوض می‌کنه. تا این حد. بعله! حالا پنج دقیقه وقت داری تا در مورد کلاس کنکور طلایی‌ها بهت بگیم و خیالت رو از هرچی غول و موله راحت کنیم؟ بزن بریم به‌سرعت برق و باد!

المپیاد زیست

در مورد کلاس‌های کنکور طلایی‌ها بیشتر بدون!

حتماً برات مهمه جو کلاس همونی باشه که توی فکرته. همین اول بگیم منتوری (مشاور) که برای کلاس‌های کنکور بهت مشاوره میده، خودش از رتبه‌های برتر کنکور سال گذشته یا قبل تره. بنابراین خیال تو از این بابت راحت باشه که خوب کسانی قراره باهات کار کنن.

ممکنه این سؤال برات پیش بیاد که اگه سطح درسی تو خیلی قوی نباشه چطور میتونی پیش بری. هیچ فکرش رو نکن! برای هردو سطح ضعیف و قوی کلاس رو برگزار می‌کنیم. اینم از این!

ما برای درس‌های ریاضی، زیست‌شناسی، شیمی، عربی و فیزیک کلاس آمادگی کنکور برگزار می‌کنیم و تو به‌تناسب درسی که نیاز داری قوی‌تر بشی با مشاورت برای ثبت‌نام توی کلاس صحبت می‌کنی.

نحوه برگزاری کلاس آمادگی آزمون کنکور

در کل دو سبک برگزاری کلاس داریم:

کلاس‌های حضوری

خصوصی، نیمه‌خصوصی، گروهی

کلاس‌های آنلاین

خصوصی، نیمه‌خصوصی، گروهی

در حال حاضر تمرکز اصلی طلایی‌ها روی کلاس آنلاینه که به چند دلیل زیر داریم برگزار می‌کنیم:

  • دانش‌آموزای شرکت‌کننده توی این کلاس فقط از بچه‌های تهران نیستن. بلکه همه شهرها رو پوشش میدیم. این سبک برگزاری کمک می‌کنه همه بتونن به‌راحتی به کلاسا دسترسی داشته باشن.
  • اساتیدی که کلاس رو دارن از بهترین اساتید فعلی کشور و از رتبه‌های برتر کنکور سال‌های گذشته هستن. پس طبیعیه که سرشون اونقدر شلوغ باشه که نتونن کلاس حضوری بگیرن. ما از فرصت‌های اساتید برتر کشور برای آموزش تو بهترین استفاده رو می‌بریم!
  • کلاسا توی بستر برنامه ادوبی کانکت برگزار میشه. هم جلسات رو ذخیره می‌کنیم و هم لینک دسترسی رو بعد از پایان هر کلاس به دانش‌آموز میدیم. دانش‌آموز میتونه علاوه بر خود کلاس، از ویدئوی هر جلسه برای مرور و یادگیری بهتر استفاده کنه.

سبک برگزاری کلاس کنکور

کلاس آنلاین کنکور طلایی‌ها به سه روش زیر برگزار میشه:

کلاس های خصوصی

بدون تعارف میگیم که انتخاب تدریس خصوصی کنکور خیلی بهتر از روش‌های دیگه ست. چون این‌طوری خیالت راحته که استاد تمام وقتش رو فقط برای یک نفر، یعنی خودت، میذاره. پس میتونی هر سؤال و ابهامی که توی ذهنت داری راحت بپرسی و درمیون بذاری.

این کلاس تقریباً ویژگی‌های کلاس خصوصی رو داره با این تفاوت مهم که تعداد فرق می‌کنه. همچنان میتونی توجه و تمرکز استادت رو داشته باشی.

این کلاس دیگه برای همه آشناست و خیلی‌ها هنوزم طرفدار کلاس‌های گروهی هستن. توی همچین کلاسایی استاد به تعداد دانش‌آموزا براشون وقت و انرژی میذاره و از هیچکدومشون غافل نمیشه. پس اگه خیال کردی میتونی از دست آزمونا و تکلیفای کلاسی در بری، بعله…زهی خیال باطل قشنگ جان!

منابع مورد استفاده

هیچ داده‌ای یافت نشد
هیچ داده‌ای یافت نشد

چرا کلاس‌های کنکور طلایی‌ها برات مناسبه؟

احتمالاً هنوز یه جاهایی از توضیحات ما برات کامل نیست و مشتاقی بیشتر بدونی. حله قشنگ جان. بیا بقیه رو بخون تا بهت بگیم این کلاس قراره چیا بهت بده:

بهترین اساتید (رتبه‌های برتر کنکور سال‌های گذشته) تدریس می‌کنن پس کلاس کنکور میای تا یکی از رتبه‌های برتر رشته خودت بشی.

هر جلسه که کلاس برگزار میشه، رفع اشکال هم داری و میتونی تمامی نکات مهم و مبهم رو از استادت بپرسی.

عملکرد دانش‌آموز تا آخرین روز کلاس ارزیابی میشه و هم خودش و هم والدین در جریان این ارزیابی قرار میگیرن.

اگر نگرانی که با سطح ضعیف چطور میتونی به بقیه بچه‌های کلاس آمادگی آزمون کنکور برسی این‌رو بهت بگیم که برای هردو سطح کلاس برگزار میشه و ما حواسمون به هردو گروهه.

کلاس به‌صورت آنلاین و در بستر برنامه ادوبی کانکت برگزار میشه. ممکنه دانش‌آموز یا استاد مایل باشه با برنامه‌های دیگه‌ای هم کلاس آنلاین‌رو برگزار کنه که در این صورت بعد از هماهنگی حتماً ترتیب اثر میدیم.

تا دلت بخواد جزوه آموزشی و درس‌نامه داریم و میتونی انقدر تست بزنی که سر جلسه کنکور فقط زیر لب بگی من و این‌همه خوشبختی محاله…محاله…محااااله!

ما چه برنامه‌ای برات داریم؟

برنامه جانم، برنامه! همیشه برنامه داشتن بهت کمک می‌کنه تکلیف خودت رو توی کاری که میخوای انجام میدی بدونی. ما هم روی این حساب یه برنامه‌ریزی خفن داریم تا کلاس آمادگی آزمون کنکور همونی باشه که خودت و البته مامان، بابا انتظارش رو دارین:

  • جدای از اهمیت ارزیابی عملکرد برای خودمون، حتماً برای مامان، بابا هم مهمه که بدونن گل سرسبد خونه چطوری داره از پس کلاسش برمیاد. ما یه گزارش عملکرد عالی داریم که خیال تو و مامان، بابا رو بابت نحوه برگزاری کلاست راحت می‌کنه.
  • مشاوره کلاس کنکور به‌صورت رایگان بهت میدیم تا به جواب تک‌تک سؤالات در مورد شکل برگزاری کلاس برسی. مشاوره طلایی‌ها هفت روز هفته به راهه و حتماً روی کمکش حساب کن.
  • ما هم مثل خودت دغدغه برنامه‌ریزی داشتیم. پس برای تویی که در حال تحصیل هستی جوری برنامه چیدیم تا روزای مدرسه رفتنت با روزای کلاس کنکورت تداخل نداشته باشه.
  • نگران دروس پیش‌نیاز هم نباش. بخش مهمی از ساعات آموزش رو برای دروس پیش‌نیاز کنار گذاشتیم.
  • کلاس گروهی فعلاً نداریم و فقط کلاس خصوصی کنکور و نیمه خصوصی برگزار میشه. یکی از خوبی‌های این کلاس، داشتن فضای کاملاً اختصاصی برای دانش‌آموزه و استاد میتونه حسابی روی نکات کنکوری هر درس با دانش‌آموز کار کنه.

اینم بگیم که میتونی ساعت و روز کلاست رو خودت مشخص کنی. توی جلسه مشاوره کنکور میتونی در مورد زمان‌بندی کلاست با مشاور حرف بزنی. نهایتاً بعد از هماهنگی با استاد، روز و ساعت کلاس مشخص میشه.

استادهای طلایی‌ها

همهٔ استادهای طلایی‌ها بدون استثنا،

شاخ حوزهٔ خودشون هستن! مثلا:

        •   استادهای المپیادیمون همه‌شون از مدال‌دارهای قدیم و جدیدن؛

        •  استادهای تیزهوشانمون جزء تاپ‌ترین‌های شاگرد‌های مدارس تیزهوشان                    بودن و الان هم همون‌جا درس می‌دن؛

        •  مدرس‌های کنکورمون رتبه‌های تک رقمی و دو رقمی هستن!

استاد داوود کارشکی

هنوز قانع نشدی؟!

پس بذار بهت بگم ما در کنار این استادهای با تجربه، از بچه‌هایی که تو چند سال اخیر رتبه برتر شدن هم استفاده می‌کنیم تا بهت:

کمک کنن؛ مشاوره بدن؛ جدیدترین نکات رو بگن؛ 

تا تو هم بتونی یه مدال خوش‌رنگ بگیری! لب کلام می‌تونیم بگیم بهترین

کلاس کنکور ایران رو برات گذاشتیم؛ پس بجنب تا از کفت نرفته!

جلسه مشاوره برای کلاس کنکور 1403

خب در پایان با تشکر از خانواده آقای رجبی اینم بگیم که قطعاً جلسه مشاوره قبل از ثبت‌نام کلاس آمادگی آزمون کنکور رو باید داشته باشی. این جلسه رایگانه و میتونی از مشاورت بپرسی چیا نیاز داری و چیا قراره یاد بگیری تا رتبه کنکورت توی تابلوی اعلانات مؤسسه طلایی‌ها چاپ بشه. البته که تست استعدادیابی هم داریم تا نگران سطحت نباشی. به‌هرحال هر دانش‌آموزی با یه سطحی از آمادگی میاد توی کلاس کنکور و ما این‌رو درک می‌کنیم. این تست بهت میگه چقدر آماده‌ای و چقدر برای آموزش دیدن به برنامه‌ریزی و کمک مشاور و استادت نیاز داری. تموم شد؟ میری که رتبه خودت رو بگیری، بیای؟ دمت گرم. بدجور پشتتیم قشنگ جان!