چرا خرید پکیج المپیاد فیزیک یک انتخاب تضمینی است!

اینکه یکی از بزرگ‌ترین هدف‌هات رسیدن به مدال المپیاد فیزیک باشه یه تصمیم خفنه! این تصمیم نشون میده رؤیای انیشتین شدن رو داری و میخوای یه نسخه ایرانی از یه دانشمند خفن باشی. ما از اونچه در ذهنت می‌گذره خبر داریم و به همین دلیل میخواییم یکی از باحال‌ترین منابع المپیاد یعنی پکیج المپیاد فیزیک رو بهت معرفی کنیم. با دوره آموزشی المپیاد فیزیک میتونی سریع‌تر از اون چیزی که فکرش رو می‌کردی برای انیشتین شدن بری جلو! حالا پنج دقیقه بذار کنار و این راهنما رو بخون تا بدونی چی رو قراره از دست ندی.
پکیج آموزشی المپیاد فیزیک

چقدر از پکیج آموزشی طلایی‌ها میدانم؟

بذار با یه سؤال ساده شروع کنیم؛ انتظار تو از یه پکیج آموزشی چیه؟ احتمالاً تا حالا دوره‌های آموزشی متنوعی رو گذروندی و هر کدوم ویژگی‌های متفاوتی داشتن. ولی مهمه که بدونی خروجی اون‌ها برات چی بوده: یادآوری؟ تمرین؟ تکرار؟ مرور؟

پکیج‌های آموزشی طلایی‌ها مهم‌ترین مزیت آموزشی رو برای دانش‌پژوهان خودش در نظر گرفته؛ تمرین و تکرار. ما تلاش کردیم با طراحی یک مجموعه عالی از چندین ویدئوی آموزشی، امکان استفاده مداوم و زمان‌بندی نشده رو برای دانش‌آموزامون فراهم کنیم ، یعنی میتونی هر زمانی که عشقت بکشه استفاده کنی. شما می‌تونید با داشتن چنین پکیجی شانس مرور،تمرین و تکرار چندین و چندباره مطالب و مباحث رو به‌صورت جداگانه و جزئی داشته باشین.

خبر خوب اینکه پکیج المپیاد فیزیک طوری طراحی شده که هم مناسب سطح مبتدی باشه و هم سطح پیشرفته. البته که برای شروع، ما مشاوره رایگان بهت میدیم تا بتونی درست تصمیم بگیری. البته تا یادمون نرفته بگیم اگه سطح مبتدی رو انتخاب کنی برای مرحله اول المپیاد و اگه سطح پیشرفته رو انتخاب کنی برای مرحله دوم و مراحل بالاتر آماده میشی.

چرا داشتن پکیج آموزشی یک مزیته؟

توضیحات بالا تو رو قانع نکرد؟ پس بزار یه کم بیشتر داستان رو بازکنیم.

خاصیت پکیج اینه که تو رو از چارچوب منظم و برنامه‌ریزی‌شده کلاس نجات میده ( از خداته این‌رو بهت بگیما!). البته منظور ما این نیست که فقط پکیج برات کافیه. در کل اگر برنامه‌ریزی‌هات طوریه که نمیتونی همراه با کلاس پیش بری، یا قراره دیرتر کلاست رو شروع کنی، پکیج المپیاد میاد کمکت.

با خرید پکیج میتونی به تمامی مباحث مربوط به همون رشته دسترسی داشته باشی و هرچند بار که بخوای این مباحث رو در قالب ویدئوهای یک ساعت و نیمه ببینی و نکته برداری کنی.

چطور می‌توانم بهترین پکیج المپیاد فیزیک را سفارش بدهم؟

پکیج المپیاد به‌صورت مجازی (حالا یا از ایمیل یا تلگرام و واتس اپ) برات ارسال میشه. یک فایل اکسل می‌گیری که داخلش یک لینک فعاله. البته این فایل رو همراه با یک نام کاربری و رمز ورود برای آماده می‌کنیم. فقط حواست باشه دسترسی به این لینک تک کاربره ست. اگر زمانی کاربر دومی با اطلاعات تو وارد لینک بشه دسترسی مسدود میشه.

روش استفاده از ویدیوهای آموزشی المپیاد فیزیک

ویدئوهای آموزشی به‌صورت دسته‌بندی‌شده بر اساس تمامی مباحث فیزیک برات آماده شدن. از این بابت خیالت راحت باشه که هیچ نکته و درسی از قلم نیفتاده و حتی ما دروس پیش‌نیاز رو آماده کردیم. قبلاً هم گفتیم که تمامی جلسات، یک ساعت و نیمه هستن. اینم بگیم که نمیتونی فیلم‌ها رو عقب و جلو کنی و باید بشینی از اول تا آخر رو ببینی.

ویژگی‌های یک پکیج آموزشی خفن برای المپیاد فیزیک

بذار قبل اینکه به ویژگی‌های خفن و برگ ریزون پکیجی که میخوای بخری اشاره کنیم بهت بگیم کلاً چطوری این پکیج رو طراحی و دسته‌بندی کردیم. کلاً هفت نوع پکیج برای دانش پژوها آماده شده. یعنی چی؟ یعنی بعد از مشاوره رایگان و تست استعدادیابی می‌تونیم بهت بگیم کدوم یکی از این پکیج‌ها برات مفیدترن.

پکیج 4، 6 و 7 نکات تکنیکی و لم‌های المپیادی هستن که با دونستن اون‌ها میتونی انیشتین رو هم جابذاری! تا یادمون نرفته اضافه کنیم، ایده و تکنیک و نوروز 99 یه جورایی جمع بندی هستن و کارت رو راحت میکنن.

همچنین، اگه میخوای همه پکیجا رو داشته باشی بهت یه هدیه خفن هم میدیم و اون دریافت یه سری آزمون و تمرین رایگانه تا حالش رو ببری.

حالا بریم سراغ ویژگی‌های پکیج المپیاد فیزیک:

چرا پکیج آموزشی طلایی‌ها؟

سه ویژگی مهم زیر کاری کردن تا پکیج المپیاد فیزیک روی دسکتاپ عشق مدال‌های المپیاد فیزیک باشه:

  • دسترسی به فایل در هرزمان و مکان که دانش‌آموز بخواد و برنامه داشته باشه.
  • تدریس و توضیح کاملاً جزئی و دقیق تک‌تک مباحث فیزیک که برای المپیاد لازمه بهشون مسلط باشی
  • هزینه منصفانه که کمتر از هزینه کلاسه

کلاس المپیاد فیزیک؛ برم یا نرم؟

مشاورای طلایی‌ها در کنار داشتن یه چنین پکیجی معمولاً توصیه میکنن کلاس المپیاد فیزیک رو هم بری. دلیلش لذت یادگیری گروهی در کنار دسترسی به بهترین اساتیده. اگر اهل برنامه‌ریزی دقیق و هرروز کار کردن هستی، در کنار پکیج المپیاد فیزیک، حتماً یه سری هم به برنامه ما برای کلاس‌های المپیاد بزن!

دوره های مرتبط

فرم درخواست مشاوره رایگان

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد