پکیج المپیاد زیست با تدریس اساتید برتر رشته

واسه اینکه دست پر از المپیاد زیست بیای بیرون چیا لازم داری؟ تا حالا فکر کردی داشتن یه سری منابع برای المپیاد زیست چقدر میتونه از استرست کم کنه و بتونی با انگیزه بیشتری بری جلو؟ حالا به این آیتم های کمکی، پکیج المپیاد زیست رو هم اضافه کن! قشنگ میتونی بترکونی و با یه فاز عالی مثبت، از محل آزمونت بیایی بیرون. خبر خوب اینکه طلایی ها این پکیج رو با حضور بهترین اساتید زیست، برات طراحی کرده و با خوندن نکات و راهنمایی های امروز، میتونی در عرض پنج دقیقه برای خرید پکیجت تصمیم بگیری.

پکیج آموزشی المپیاد زیست

معرفی اولیه پکیج های طلایی ها

اصلا چرا ما تاکید داریم پکیج آموزشی قراره نجاتت بده؟ بذار یه توضیح ساده رو در ادامه بنویسیم تا دستت بیاد داستان از چه قراره.

دانش آموزی که پکیج آموزشی داره میتونه به راحتی منابع المپیاد رشته مورد نظرش رو با مباحث آماده شده در پکیج تطبیق بده. از طرفی دسترسی همیشگی و نامحدود به مباحث داره. حالا این مباحث دقیقا چطوری در اختیارت قرار میگیرن؟

پکیج های آموزشی طلایی ها به صورت جلسات ویدئوهای آموزشی المپیاد زیست، به دانش آموز داده میشن. هر پکیج تعداد مشخصی(بسته به تعداد مباحث هر رشته)، مبحث داره که میتونی هرکدوم رو باخیال راحت و هرزمان که مایل باشی یا برنامه ریزی کردی، با یه کلیک، باز و تماشا کنی.

با انتخاب چنین منبع کمک آموزشی محشری شک نکن دید بهتری به المپیادت پیدا میکنی و دستت میاد قراره سؤالا چطور طراحی بشن و چطور باید برای جواب دادن بهشون مهارت کسب کنی.

چطور بهترین پکیج المپیاد زیست رو تهیه و استفاده کنم؟

بعد از اینکه پکیج رو خریدی، از طرف مؤسسه یک فایل اکسل برات میفرسیم ( یا با ایمیل یا تلگرام و واتس اپ). داخل فایل لینک تمامی جلسات با مباحث مشخص شده، هست و تو میتونی به ترتیب یا بسته به نیاز خودت برای یادگیری بیشتر، روشون کلیک و تماشا کنی.

تا یادمون نرفته اینم بگیم که

به هر دانش آموز یک نام کاربری و رمز ورود داده میشه. این دیتا تک کاربره ست. بنابراین اگر کاربر دومی به اکسل و لینک های تو دسترسی داشته باشه کلا مسدود میشه دسترسیت.

ویژگی های پکیج آموزشی المپیاد زیست

خب ببین بذار اول یه نگاه کلی به یکی از بهترین منابع المپیادی بندازیم تا نشونت بدیم این منبع قراره چطور کارت رو راه بندازه. این پکیج در کل ده تا محصول داره که تو میتونی به تناسب نیازت همه یا یکیش رو بخری:

ما برای پکیج کمپل مبتدی و بیوشیمی و ژنتیک پیشرفته جزوه و نمونه سؤال داریم. همچنین اگه کل پکیج رو بخری، آزمون رایگان هم درنظر داریم که اگه انتخاب کنی این مزیت رو هم شامل میشه.

حالا بریم سراغ ویژگی های پکیج:

مقرون به صرفه

خیلی سنگین و آروم میشینی و از اول تا آخر( که حدودا یک ساعت و نیمه)، جلسه رو میبینی و نکته برداری میکنی! یعنی چی؟ یعنی امکان جلو و عقب کردن فیلم و بالا و پایین کردن سرعتش وجود نداره.

یادگیری با تکرار

نکته مهمی که نباید فراموش کنی محدودیت دسترسی با دیوایس های مختلفه؛ یعنی تو امکان دسترسی به جلسات رو با تبلت، گوشی یا آی پد نداری و فقط با کامپیوتر(لپتاپ) میتونی متصل بشی.

دسترسی طولانی مدت

هزینه خرید پکیج المپیاد زیست یا هر رشته دیگه اونقدر عالی و منصفانه ست که حرفی برای گفتن نمی مونه! اینطوری برات بگیم که هر جلسه یک ساعت و نیمه، 70هزار تومنه که با قیمت تدریس خصوصی قابل مقایسه نیست.

بهترین پلتفرم آموزشی

دسترسی به مجموعه فیلم آموزشی المپیاد زیست از برنامه ادوبی کانکته

امنیت دسترسی به پکیج

همه دانش پژوها میتونن تا سه سال به محتوای ادوبی کانکت طلایی ها دسترسی داشته باشن و از جلسات ضبط شده استفاده کنن.

امکان مشاهده به تعداد نامحدود

خبر خوب اینکه میتونی به صورت نامحدود و هر چندبار که نیاز داشته باشی، این فیم های دوره آموزشی المپیاد زیست رو ببینی و حالش رو ببری.

چرا باید پکیج آموزشی طلایی ها رو داشته باشم؟

  • فرقی نمیکنه که سطحت چی باشه (مبتدی یا پیشرفته)، تمامی مباحث زیست داخل پکیج برات تنظیم و دسته بندی شدن
  • از اون مهم تر، دسترسی به دروس پیش نیازه. هرمبحثی که به این دروس مربوط میشه داخل پکیج هست. پس اصلا نگران این موضوع نباش!
  • پشتیبانی برات مهمه؟ مشاورای مؤسسه 24 ساعت هفته در تلگرام آماده هستن تا هر سؤالی داشته باشی راهنماییت کنن. پس با خیال راحت هرچندتا سؤال داری لیست کن و بعدا ازمون بپرس.
  • هرزمان که خرید پکیج المپیاد زیست رو نهایی کردی برات یه فایل اکسل میفرستیم. داخل این فایل لینک هر جلسه با توضیح مبحث هست.
  • بسته به نوع پکیج انتخابیت میتونی از مزیت کار با نمونه سؤال و آزمون هم استفاده کنی.
  • دانش پژوه میتونه هر ساعتی از روز و هر نقطه ای از کره زمین ( همینو میخواستی دیگه!) به لینکا دسترسی داشته باشه.

گفتیم کلاس، بذار یه موضوعی رو تا یادمون نرفته بگیم.

کلاس المپیاد زیست؛ آره یا نه؟

البته که آره. حالا بیا تا توضیح بدیم داستان این کلاس ها چیه و دقیقا چه مزیتی برات داره.

کلاس المپیاد زیست 12 ساله که با محوریت کتاب زیست شناسی کمپبل توی مؤسسه طلایی ها برگزار میشه. گوش شیطون کر هر 12 سال هم خروجی عالی با بچه های مدال دار داشتیم. بنابراین چه ساکن تهران باشی چه شهرستان، میتونی در کلاس آنلاین المپیاد زیست شرکت کنی.

حله؟ حالا وارد لینک زیر بشو تا مراحل ثبت‌نام در کلاس المپیاد زیست رو برات توضیح بدیم و بری برای ترکوندن:

سوالات متداول

توضیحات به صورت پیش فرض مهم نیستند؟
توضیحات به صورت پیش فرض مهم نیستند، با این حال برخی از پوسته‌ها ممکن است آنها را نمایش دهند.
توضیحات به صورت پیش فرض مهم نیستند، با این حال برخی از پوسته‌ها ممکن است آنها را نمایش دهند.
توضیحات به صورت پیش فرض مهم نیستند، با این حال برخی از پوسته‌ها ممکن است آنها را نمایش دهند.
توضیحات به صورت پیش فرض مهم نیستند، با این حال برخی از پوسته‌ها ممکن است آنها را نمایش دهند.
فرم درخواست مشاوره رایگان

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد