فکر کن اگه کسایی که سال‌های گذشته این راهی که تو میخوای الان طی کنی رو قبل از تو رفتن(و مدال گرفتن تو المپیاد) حالا کنارت هستن و لحظه به لحظه راهنماییت می‌کنن تا چجوری درس بخونی ، چه مطالبی رو بیشتر کار کنی و چطور برنامه‌ریزی داشته باشی؛ تازه مشاوره و برنامه‌ریزی منتورها و مشاوران تحصیلی شروع داستانه ، تو میتونی در کنار مشاوره المپیاد با مدال‌دارای المپیادی بسته‌های آموزشی مبتدی تا پیشرفته و تدریس بهترین و برجسته‌ترین اساتید مخصوص هر رشته رو هم در کنار مشاوره داشته باشی و همچنین آزمون‌های شبیه‌ساز المپیاد یا تیزهوشان رو شرکت کنی و حتی آزمون‌های شخصی‌سازی شده خودت رو بدی! به نظرت با این روند تو از بقیه
رقبات تو المپیاد یا تیزهوشان پیشی نمیگیری؟ معلومه که میتونی!

نقش مشاور در مسیر المپیاد

هر سال تعداد قابل قبولی از بچه‌های باشگاه طلایی‌ها تو آزمون المپیاد‌های فیزیک، زیست ، ریاضی ، شیمی ، کامپیوتر و … مدال میگیرن؛ تازه میدونستی مدال طلاها دیگه کنکور نمیدن؟
بیا تا راهش رو بهت نشون بدیم تا تو هم بتونی مدال‌دار بشی!

منتوری که کنارت تا روز کنکور داری، خودش از رتبه‌های برتر کنکور ریاضی سال‌های گذشته ست. همه‌چیزایی که باید بدونی و تو رو هفته‌ها ممکنه درگیر و خسته کنه، توی چند جلسه بهت میگه و خلاصه با سرعت خفنی دستت رو می‌گیره و می‌بردت جلو.

فکر کن اگه کسایی که سال‌های گذشته این راهی که تو میخوای الان طی کنی رو قبل از تو رفتن(و مدال گرفتن تو المپیاد) حالا کنارت هستن و لحظه به لحظه راهنماییت می‌کنن تا چجوری درس بخونی ، چه مطالبی رو بیشتر کار کنی و چطور برنامه‌ریزی داشته باشی؛ تازه مشاوره و برنامه‌ریزی منتورها و مشاوران تحصیلی شروع داستانه ، تو میتونی در کنار مشاوره المپیاد با مدال‌دارای المپیادی بسته‌های آموزشی مبتدی تا پیشرفته و تدریس بهترین و برجسته‌ترین اساتید مخصوص هر رشته رو هم در کنار مشاوره داشته باشی و همچنین آزمون‌های شبیه‌ساز المپیاد یا تیزهوشان رو شرکت کنی و حتی آزمون‌های شخصی‌سازی شده خودت رو بدی! به نظرت با این روند تو از بقیه
رقبات تو المپیاد یا تیزهوشان پیشی نمیگیری؟ معلومه که میتونی!

خدمات مشاوره و منتورینگ کنکور تجربی با طلایی‌ها

همیشه داشتن یه برنامه هدفمند و درست‌وحسابی برای کنکوری‌ها، مساویه با هدف‌گذاری درست و نتیجه‌گیری دلخواه. ولی تا حالا شده از خودت بپرسی منی که پایه یازدهمی یا دوازدهمی تجربی هستم چطوری باید برای آزمون به این مهمی خودم رو آماده کنم؟ به نظر ما لازم نیست راه دوری بری. با یه مشاوره کنکور تجربی، سیر تا پیاز داستان میاد دستت و با کمک منتور کنکور تجربی می‌دونی که ته این مسیر کجاست و چطور باید خودت رو آماده کنی. حالا باید چطوری با منتورت رفیق بشی؟ صاف‌وپوست‌کنده بگیم، یه لحظه از اون اینستاگرام عزیز و ایکس محترم بیا بیرون و بخون ببین چیا برات نوشتیم. ریلزهای اینستا صدات می‌کنن؟ باشه! فقط پنج دقیقه بیا و بعد دوباره برو!

اول‌ازهمه درباره مشاوره و منتورینگ کنکور تجربی بدون!

برای شرکت در جلسات مشاوره کنکور رشته تجربی یا باید پایه یازدهمی باشی یا دوازدهم یا اصطلاحاً به قول خودمون پشت‌کنکوری. ما توی جدول زیر دروس عمومی و تخصصی رو همراه با ضرایبی که دارن مشخص کردیم تا ذهنیت درستی برای شروع داشته باشی.

نام درس
ضریب
ادبیات فارسی
ضریب 4
زبان خارجی
ضریب 2
معارف اسلامی (دین و زندگی)
ضریب 3
زبان عربی
ضریب 2

برای دروس تخصصی و ضرایبشون هم این جدول یادت باشه:

درس
زیرگروه 1
زیرگروه 2
زیرگروه 3
زیرگروه 4
زیرگروه 5
زمین شناسی
0
1
4
1
1
ریاضی
2
3
3
4
3
زیست شناسی
4
4
2
2
2
فیزیک
2
2
2
3
2
شیمی
3
4
2
2
2

همیشه یادت باشه که کنکور تجربی یکی از پررقابت‌ترین آزمون‌های دولتیه و برای ورود به رشته‌های علوم پزشکی مانند پزشکی، دندان‌پزشکی، داروسازی، دامپزشکی، پرستاری و رشته‌های علوم پایه مانند مدیریت، اقتصاد، حسابداری، باید صد خودت رو بذاری. این موضوع در مورد رشته‌های پزشکی چندین برابر مهم‌تر میشه و آمادگی واقعاً بالایی لازم داری. بنابراین جلسه مشاوره کنکور تجربی واقعاً به کمکت میاد!

بهترین مشاور کنکور تجربی همین‌جاست!

منتور کنکور تجربی بهت کمک می‌کنه چند تا فاکتور مهم رو برای موفقیت یادت نگه داری:

دیگه نیازی نیست هفته‌ها دنبال منابع، جزوه و نمونه سوالا برای کنکور باشی. چون مشاور صفر تا صد آمادگی رو توی چند تا جلسه برات توضیح میده و همه تجربیات خفن خودش رو میگه. این‌طوری سرعتت برای آماده شدن چندین برابر میشه و چی از این بهتر!

مشاوره و منتورینگ کنکور تجربی اینطوریه که از رتبه‌های برتر کنکور سال‌های گذشته برای منتورینگ کمک می‌گیریم. اون‌ها تمومی دونسته‌های خودشون رو بی کم‌وکاست در اختیار دانش‌آموز میذارن و به ریزترین و احتمالاً بی‌اهمیت‌ترین سؤالای دانش‌آموز جواب میدن.

برنامه‌ریزی و زمان‌بندی درست، مهم‌ترین کاریه که توی جلسه برنامه‌ریزی کنکور تجربی قراره داشته باشی. پس جوری با منتور تعامل داشته باش و در مورد شرایط زندگی و تحصیلیت براش توضیح بده که مشاور هم یک برنامه خفن برگ ریزون برات بچینه.

آیا حتماً باید از خدمات مشاوره کنکور تجربی استفاده کنم؟

این باید، اون بایدی که فکرش رو می‌کنی نیست! ولی اینم بدون که بدون داشتن یک منتور کاربلد که خودشم قبلاً رتبه برتر کنکور تجربی بوده، سرعت برای برنامه‌ریزی و تمرین و مرور خیلی پایین میشه. تو به این میگی آمادگی قبل کنکور؟! پس سه تا نکته طلایی زیر رو یادت باشه تا منظور ما رو از «باید» متوجه بشی:

ما هم به‌اندازه خودت و مامان، بابا به تداخل نداشتن برنامه درسی با روزهای جلسه مشاوره رایگان کنکور تجربی فکر کردیم. بنابراین بعد از دونستن شرایط فعلی تو، حتماً طوری برنامه‌ریزی می‌کنیم که هردو طرف رو داشته باشی و با خیال راحت کارهات رو پیش ببری. این مورد برای برنامه متفرقه‌ای مثل باشگاه، کلاس زبان، موسیقی و فعالیت‌های دیگه‌ت هم صدق می‌کنه.

کنکور تجربی واقعاً رقابت چالشی و سختیه. این رو نمیگیم که ته دلت رو خالی کنیم. فقط بدون خیلیا مثل تو می‌خوان تو رشته پزشکی ادامه تحصیل بدن. به همین دلیل هم دروس پیش‌نیاز برامون مهمه و براش برنامه‌ریزی می‌کنیم تا تو این یه قلم، هیچ جوره کم نیاری.

گزارش عملکرد داریم که هم به خودت میدیم هم برای والدین آماده می‌کنیم. این‌طوری مطمئن می‌شین که سطحت هر جلسه نسبت به جلسه قبل چه تغییری کرده.

مزایای مشاوره رایگان کنکور تجربی کدام‌اند؟

اینم فهرست مزایای شرکت در جلسه مشاوره کنکور تجربی:

سرعت یادگیری و مدیریت کتب و درس‌ها خیلی بالاتر میره
مدیریت زمان با بهترین ابزار و آموزش‌ها
تعیین کتب درسی، مباحث و فرمول‌ها بر اساس ضریب و بودجه‌بندی هر درس و هر فصل
برگزاری آزمون شبیه‌سازی تا روز آزمون واقعی
تعیین نوع آزمون شبیه‌سازی
تحلیل جزئی هر آزمون تا آزمون شبیه‌سازی بعدی

برنامه طلایی‌ها برای برنامه‌ریزی کنکور تجربی چیه؟

ما خوب می‌دونیم که کنکور تجربی با چه سطح سنگین و نفس‌گیری برگزار میشه و چقدر رقابت برای رتبه گرفتن تنگاتنگه. بنابراین طراحی بهترین برنامه‌ریزی کنکور تجربی برامون اولویت داره. توی این برنامه‌ریزی ما قطعاً به انتخاب استاد باتجربه، زمان‌بندی کلاس ( حتی ممکنه تو دلت بخواد کلاس خصوصی داشته باشی یا استاد تشخیص بده)، برگزاری آزمون‌های شبیه‌سازی و دسترسی به منابع کنکوری اهمیت میدیم.

حفظ روتین روزانه برای ما هم به‌اندازه خود دانش‌آموز و والدین مهمه. پس نمیذاریم تداخلی توی جلسات مشاوره کنکور تجربی یا روتین روزانه ( ساعات مدرسه رفتن و فعالیت‌های دیگه) پیش بیاد. در این مورد حتماً با منتور کنکور تجربی مفصل حرف می‌زنی تا خیالت راحت بشه.

همونطور که بالاتر گفتیم، ممکنه به کلاس خصوصی نیاز داشته باشی و طلایی‌ها با کمال میل و بعد از تأیید استاد، تدریس خصوصی کنکور تجربی رو برات در نظر میگیره. میتونی این کلاس رو به‌صورت آنلاین یا حضوری داشته باشی.

مشاوره، کلاس و دیگر هیچ!

ما همه تلاش و تمرکزمون رو وقف خدمات مشاوره کنکور تجربی نکردیم. بلکه در کنارش یک سری خدمات جانبی فوق‌العاده مفید داریم که شامل برگزاری کلاس آمادگی کنکور، ارائه منابع کنکوری، اختصاص جزوات استاد برای تمرین و مرور و دسترسی به نمونه سؤالات و شرکت در آزمون‌های شبیه‌سازی هم میشه.

حتماً در مورد منابع کنکور تجربی شنیدی. همه منابع، از کتب درسی تا جزوات و نمونه سؤال‌ها، طبقه‌بندی شدن تا برسونیم بهت. این منابع تا دلت بخواد توی آزمون‌های شبیه‌سازی‌شده استفاده میشن و به نظرمون بهتره بعدش ادعا کنی که هیچ مبحثی نمونده که تمرین نکرده باشی!

بنابراین اگر فکر می‌کنی فقط با یک جلسه مشاوره کنکور تجربی تنهات میذاریم، حسابی در اشتباهی. چون تو قشنگ جان مایی و حاضر نیستیم برات کم بذاریم!

فرم درخواست مشاوره رایگان

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد