راهنمای ثبت‌نام کلاس علوم تیزهوشان

خیلی از بچه‌هایی که تیزهوش طبق صلاحدید والدین و زیر نظر معلم هاشون مسیر بهتری رو برای پیشرفت و آموزش در پیش میگیرن که شرکت در کلاس علوم تیزهوشان یکی از بهترین تجربه‌ها برای اونهاست. اگه تیزهوش هستی یا فرزند تیزهوشی توی خونه داری، بهترین کار اینه که این فرصت آموزشی فوق‌العاده‌ای رو از دست ندی و برای درس علوم از کلاس‌های آمادگی آزمون تیزهوشان بهره ببری.

کلاس علوم تیزهوشان

مراحل المپیاد زیست‌ رو بشناس!

کلاً المپیاد زیست 5 مرحله داره که هر مرحله‌ش رو تو این بخش برات توضیح می‌دیم:

آنچه در قدم اول برای کلاس علوم تیزهوشان باید بدانید

کلاس‌های مخصوص علوم تیزهوشان طبعاً شکل متفاوتی داره و هر دانش‌آموزی که برای شرکت در این کلاسا معرفی میشه بعد از خوندن موارد زیر مطمئن میشه که این کلاسا واقعاً میتونن برای پیشرفت علمی و بالا بردن سطحشون مفید و به‌موقع باشن:

 1. تمرکز اصلی ما روی دانش‌آموزای ششم به هفتمه. البته که برای نهم به دهم هم کلاس داریم و جای نگرانی نیست (ما حواسمون به همه چی هست!)
 2. اولویت طلایی‌ها، برگزاری کلاس خصوصیه تا دانش‌آموز به بهترین شکل ممکن بتونه با استادش ارتباط بگیره و یادگیری خوبی داشته باشه. اما معنیش این نیست که کلاس گروهی نداشته باشیم. پس با خیال راحت میتونی برای ثبت‌نام توی کلاس موردعلاقه‌ت اقدام کنی. کلاس‌های گروهی زیر 15 نفر تشکیل میشن تا هم تعامل استاد و دانش‌آموز بهتر و مفیدتر باشه و هم ارتباط دانش‌آموزا با هم راحت شکل بگیره.
 3. خبر خوب اینکه اساتید دانش‌آموزا همگی سمپادی هستن (اساتیدی که خودشون الآن تو مدارس تیزهوشان حلی، فرزانگان، انرژی اتمی و … تدریس میکنن)
 4. برای خیلی‌ها سؤاله که آیا کلاسا بعد برگزاری تموم میشه و دیگه نمیشه بهشون دسترسی داشت؟ خب ما خیالت رو راحت کنیم که تمامی جلسات توی بستر ادوبی کانکت (یکی از به‌روزترین برنامه‌های جلسات آنلاین) ضبط میشه و تا روزی که میخوای بری آزمون بدی به این جلسات دسترسی داری و میتونی حسابی مرور و تمرین کنی.
 5. تو مدتی که کلاس علوم تیزهوشان یا هر درس دیگه‌ای برگزار میشه، استاد یه سری آزمون برای دانش‌آموز طراحی میکنه. خیالت رو راحت کنیم! همه آزمونا رو خود استاد برات طراحی میکنه.
 6. استاد یه زمانی رو به پرسش و پاسخ داخل کلاس اختصاص میده و همچنین هر زمان لازم باشه برات آزمون برگزار میکنه تا سطحت رو در هر جلسه از کلاس ببینی. اگه نیاز به تکلیف داشته باشی برات یه سری تکلیف خفن هم مشخص میکنه که تو خونه انجام بدی.
 7. اگه برات ساعت و روز کلاس مهمه، هم ساعت رو میتونی بعد توافق با استادت تنظیم کنی یا تغییر بدی و هم روزش رو. البته اضافه کنیم این مورد رو فقط برای کلاس خصوص داریم.
 8. هوش ریاضی، هوش کلامی، هوش شهودی و تجربی دانش‌آموز در کلاس آمادگی آزمون تیزهوشان ششم به هفتم تدریس میشه. مبحث دقت و تمرکز یه موضوع تکنیکیه که استاد، خودش به‌اندازه کافی برای سنجش سطح این مبحث وقت میذاره و جای نگرانی نیست.

با وجود همه این حرفا،  از تأثیر کلاس‌های تیزهوشان در قبولی آزمون مطمئن شدی یا هنوزم شک داری؟

کلاس علوم تیزهوشان ششم چگونه برگزار می‌شود؟

میتونی انتخاب کنی که کلاست رو آنلاین داشته باشی یا حضوری. اگه دوس داری کلاس آنلاین علوم تیزهوشان برات چیده بشه در این مورد مشاوره علوم تیزهوشان میاد کمکت.

◄ مهم: این داستان برای کلاس علوم تیزهوشان نهم هم تکرار میشه.

کلاس‌های حضوری

خصوصی، نیمه‌خصوصی، گروهی

کلاس‌های آنلاین

خصوصی، نیمه‌خصوصی، گروهی

سبک برگزاری کلاس علوم آزمون تیزهوشان

طلایی‌ها کلاً سه تا دسته‌بندی برای سبک برگزاری کلاس‌های آمادگی آزمون تیزهوشان داره:

کلاس های خصوصی

کلاس خصوصی علوم تیزهوشان (یک دانش‌آموز) – می‌تونی روز و ساعت کلاس و همچنین حضوری یا آنلاین بودنش رو خودت انتخاب کنی و با استادت هماهنگ بشی.

کلاس‌های نیمه‌گروهی علوم تیزهوشان 2 تا 5 نفره که به صورت آنلاین و در فضای ادوبی کانکت کنار دوستات برگزار می‌شه.

تمامی کلاس‌های گروهی طلایی‌ها هم بین 7 تا 15 نفر ظرفیت پذیرش داره. پس هرجای دنیا که نشستی و داری حرفای منو گوش میدی؛ تا جانموندی یه برنامه بریز که بتونی زودتر یکی از کاربرهای جلسات ادوبی کانکت ما بشی!

اطلاعات اولیه در مورد کلاس فیزیک تیزهوشان

برنامه طلایی‌ها برای برگزاری کلاس تیزهوشان

ما خیلی هدفمند این کلاسا رو برات طراحی کردیم. ببین اصلاً به این فکر نکن که وقتی برات برنامه چیدیم، اجباری تو شیوه برگزاری کلاس داریم، اگه با تدریس خصوصی علوم تیزهوشان حال می‌کنی قطعاً تو جلسه مشاوره این گزینه رو برات در نظر می‌گیریم. اصلاً شاید دلت بخواد به‌جای کلاس آنلاین، کلاس حضوری علوم تیزهوشان رو بیای. بذار راحت بهت بگیم که بایدی در کار نیست و همه‌چیز با رضایت خودت و تشخیص استادت چیده میشه.

خیلی از والدین نگران هستن که این کلاس صرفاً یه کلاس ساده نباشه و دانش‌آموز به حال خودش رها نشه. قطعاً این‌طور نیست! تمام دوره آموزشی و آمادگی، حواسمون به عملکرد دانش‌آموزه و با فیدبک دوره ای به والدین، قدم‌به‌قدم کنار دانش آموز هستیم. درواقع آزمونای شبیه‌ساز با همین هدف طراحی میشن.

اینم بگیم که هدف طلایی ها فقط آمادگی برای آزمون تیزهوشان نیست. بلکه ما یه برنامه بلند مدت برات داریم تا با کمک اون بتونی برای دوتا آزمون مهم دیگه، المپیاد و کنکور، هم حسابی آماده بشی و خلاصه از خجالت مدالایی که منتظرت هستن و رتبه های خفن دربیای!

منابع مورد استفاده

هیچ داده‌ای یافت نشد
هیچ داده‌ای یافت نشد

اطلاعات اولیه در مورد کلاس فیزیک تیزهوشان

چرا کلاس علوم تیزهوشان طلایی‌ها؟

ما کلاس‌های تیزهوشان رو طوری برات برنامه‌ریزی کردیم که بتونی بدون دغدغه فقط هدفت رو بذاری برای قبولی. حالا این کلاس چیا برات داره که میگیم حتماً شرکت کنی؟

تدریس با بهترین اساتید: اساتید خفنی که جزو سمپادی‌ها هستن  (اساتید مدارس حلی، فرزانگان، انرژی اتمی و …)، توی کلاس‌ها تدریس می‌کنن.

پشتیبانی حرفه‌ای: از شروع ثبت‌نام تا لحظه آزمون، پشتیبانی تیم طلایی‌هارو همراه خودت داری.

بسته مشاوره اختصاصی: مشاوره علوم تیزهوشان رو برات در نظر می‌گیریم تا بدون نگرانی خاصی راهت رو برای قبولی پیدا کنی. گروه مشاورای طلایی‌ها همگی از اساتید دانشگاه‌های مهم تهران و مدارس تیزهوشان هستن.

تدریس آنلاین به روش نوین: برای کلاسای خصوصی یا نیمه خصوصی هم با برنامه‌های آنلاین مطمئن، برات کلاس برگزار کنیم.

دسترسی به ویدئو جلسات: جلسات، تک تکشون، توی بستر ادوبی کانکت ضبط میشه و میتونی تا روز آزمون بهشون دسترسی داشته باشی.

شبیه‌سازی آزمون کلاس‌ها: توی کلاس، آزمون شبیه‌ساز برات داریم که خود استاد طراحی میکنه تا با شرایط آزمون وفق پیدا کنی.

ما چه برنامه‌ای برات داریم؟

حواسمون به عملکردت تا روز آزمون تیزهوشان هست. پس مامان و بابا اصلاً نگران نباشن. ما هر دوره کلاس یه بازخورد درست‌وحسابی از وضعیت دانش‌آموزش به والدین میدیم. پس حضور طلایی‌ها کنار دانش‌آموز واضحه و کنارش هستیم. اون آزمونای شبیه‌ساز که حرفش رو زده بودیم! اونا برای همین طراحی شدن.

تا یادمون نرفته بگیم، هدف ما فقط آمادگی برای کلاس فیزیک تیزهوشان نیست، بلکه تو فکر آماده کردنت برای المپیاد و همین‌طور آزمون کنکور هم هستیم. پس حواست باشه، کلاست رو با دقت و تمرکز بالا ببری جلو و چیزی رو از قلم نندازی.

برنامه طلایی‌ها برای برگزاری کلاس علوم تیزهوشان

ما خیلی هدفمند این کلاسا رو برات طراحی کردیم. اگه با تدریس خصوصی علوم تیزهوشان حال می‌کنی قطعاً تو جلسه مشاوره و منتورینگ تیزهوشان این گزینه رو برات در نظر می‌گیریم. اصلاً شاید دلت بخواد به‌جای کلاس آنلاین، کلاس حضوری علوم تیزهوشان رو بیای. بذار راحت بهت بگیم که بایدی در کار نیست و همه‌چیز با رضایت خودت و تشخیص استادت چیده میشه.

خیلی از والدین نگران هستن که این کلاس صرفاً یه کلاس ساده نباشه و دانش‌آموز به حال خودش رها نشه. قطعاً این‌طور نیست! تمام دوره آموزشی و آمادگی، حواسمون به عملکرد دانش‌آموزه و با فیدبک دوره ای به والدین، قدم‌به‌قدم کنار دانش آموز هستیم. درواقع آزمونای شبیه‌ساز با همین هدف طراحی میشن.

اینم بگیم که هدف طلایی ها فقط آمادگی برای آزمون تیزهوشان نیست. بلکه ما یه برنامه بلند مدت برات داریم تا با کمک اون بتونی برای دوتا آزمون مهم دیگه، المپیاد و کنکور، هم حسابی آماده بشی و خلاصه از خجالت مدالایی که منتظرت هستن و رتبه های خفن دربیای!

با وجود تمام این توضیحات، بهت پیشنهاد میدیم که با مطالعه راهنمای جامع انتخاب بهترین آموزشگاه تیزهوشان شکی توی دلت نذاری و بهترین کلاس رو برای آموزش علوم در آزمون تیزهوشان بگیری.

منابع کلاس علوم تیزهوشان ششم و نهم طلایی ها

بخشی از دغدغه ما و قطعاً دانش‌آموز اینه که کلاس با یه سری دروس و منبع مشخص پیش بره تا ذهن دانش‌آموز قدم‌به‌قدم تا روز آزمون آماده باشه. ما برای هرچه بهتر برگزار شدن بهترین کلاس علوم تیزهوشان یه سری منابع داریم که از بین کتابای خیلی سبز و گاج مثل اینا برات انتخاب میشه. نگران این موضوع اصلاً نباش. طلایی‌ها جوری برات برنامه ریخته که وقتی پای منابع میاد وسط حتی به ذهنت نمیرسه که باید اینا رو خودت آماده می‌داشتی!

برای اطلاعات بیشتر و کامل درباره منابع درس‌های مختلف مانند علوم برای قبولی در آزمون تیزهوشان، بد نیست مقالات منابع آزمون تیزهوشان ششم و منابع آزمون تیزهوشان نهم رو با توجه به آزمونی که پیش رو داری بخونی!

استادهای طلایی‌ها

استادهای طلایی‌ها

همهٔ استادهای طلایی‌ها بدون استثنا،

شاخ حوزهٔ خودشون هستن! مثلا:

 • استادهای المپیادیمون همه‌شون از مدال‌دارهای قدیم و جدیدن؛
 • استادهای تیزهوشانمون جزء تاپ‌ترین‌های شاگرد‌های مدارس تیزهوشان بودن و الان هم همون‌جا درس می‌دن؛
 • مدرس‌های کنکورمون رتبه‌های تک رقمی و دو رقمی هستن!
استاد داوود کارشکی

هنوز قانع نشدی؟!

پس بذار بهت بگم ما در کنار این استادهای با تجربه، از بچه‌هایی که تو چند سال اخیر توی آزمون‌ها قبول شدن هم استفاده می‌کنیم تا بهت:

کمک کنن؛ مشاوره بدن؛ جدیدترین نکات رو بگن؛ 

تا تو هم بتونی توی آزمون تیزهوشان قبول بشی! لب کلام می‌تونیم بگیم بهترین

کلاس تیزهوشان علوم ایران رو برات گذاشتیم؛ پس بجنب تا از کفت نرفته!

منابع مورد استفاده برای موفقیت در المپیاد زیست

حتماً تو هم دغدغه منابع رو برای المپیادت داری. ما یه فهرست خلاصه از مهم‌ترین منابع رو برات آماده کردیم تا راحت یادت بمونه.

هیچ داده‌ای یافت نشد
هیچ داده‌ای یافت نشد

تا یادمون نرفته بگیم که این کتاب‌هایی که دیدی همه منابع نیست. از سیر تا پیاز منابع و زیروبم کتاب‌هایی که باید بخونی رو میتونی تو این صفحه که لینکش رو برات گذاشتیم ببینی و به فهرست کامل منابع المپیاد زیست دسترسی داشته باشی.

فرم درخواست مشاوره رایگان

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد