بهترین پکیج‌های آموزشی المپیاد را چگونه خریداری کنم؟

المپیادی میخوای بشی؟ پس قراره شاخ غول رو بشکنی و تو هم ایشالا بشی از اساتید طلایی‌ها که دارن دانش آموزا رو برای آزمون جهانی المپیاد آماده میکنن. ولی قبل از هر چیزی یه مشاوره المپیاد میخوای تا پکیج‌های آموزشی المپیاد رو دستت بده و چم و خم راه رو یاد بگیری. این پکیج یه همه‌کاره تموم عیاره که از مباحث مهم هر درس تا ویدئوهای آموزشی المپیاد رو شامل میشه. با همه این حرفا خیالت تخت که یه دونه از این پکیج‌ها تکلیفت رو روشن می‌کنه و نمیذاره از مسیرت که مدال شدنه، منحرف بشی. بریم ببینیم این پکیج دقیقاً چیا بهت میده و روش استفاده ازش چطوریه.

پکیج های المپیاد طلایی‌ها

لطفاً لیست را برای نمایش انتخاب کنید.

پکیج المپیاد چی میگه؟ شامل چه درس‌هایی میشه؟

اصولاً وقتی صحبت از پکیج آموزشی میشه یه خبر خوب برات داره و اون اینکه قراره به خفن ترین شکل ممکن همه مباحث درس انتخابیت رو بخونی، رفع اشکال کنی و بری سر جلسه آزمون. طلایی‌ها با این‌همه سال سابقه آموزش دیگه می‌دونه چه پکیجی رو برات طراحی کنه که بتونی ازش استفاده کنی و خودت رو برای المپیاد ارتقا بدی.

پکیج آموزشی طلایی‌ها اصولاً با یه هدف مهم طراحی شده و اون بالا بردن مهارت دانش‌آموز برای درک بهتر مطلب و حل درست مسئله است. بنابراین تو این پکیج رو می‌خری تا بهتر و بیشتر مرور، تمرین و تکرار کنی.

ما پکیج‌های آموزشی مخصوص المپیاد رو برای پنج درس ریاضی، فیزیک، زیست‌شناسی، نجوم و کامپیوتر طراحی کردیم و تو میتونی هرکدوم رو که میدونی توی اون مهارت و تسلط بالایی داری، برای مطالعه و دوره کردن، انتخاب و خریداری کنی.

چطور پکیج‌های آموزشی المپیاد رو بخرم؟

برای خرید پکیج آموزشی که شامل مباحث تفکیک‌شده هر درس+ فیلم آموزشی المپیاد میشه، روی دکمه خرید پکیج کلیک کن و مراحل خرید رو طبق راهنما انجام بده. فایل رو که خریدی ما فایل اکسل رو برات توی واتس اپ یا تلگرام یا ایمیل فعالی که داری، می‌فرستیم. همراه با فایل اکسل یه نام کاربری و رمز ورود هم بهت میدیم تا بتونی بعد از کلیک روی لینک جلسات، از جلسه موردنظرت، که شامل مباحث هر درس و ویدئوهای آموزشی میشه، استفاده کنی.

فقط یادت باشه استفاده از لینک‌ها برای یک کاربر طراحی شده و در صورت ورود کاربر دوم، دسترسی به‌طور کامل مسدود میشه.

ویژگی‌های پکیج دوره آموزشی المپیاد طلایی‌ها

خب حتماً تا اینجا برات سؤاله که آقا اصلاً پکیج آموزشی چیا داره که انقد ما داریم براش تبلیغ می‌کنیم و از باحال بودنش مطمئنیم؟ دونستنش خالی از لطف نیست خب:

برنامه جلسه آنلاین

تمامی جلسات در برنامه ادوبی کانکت ذخیره و پخش میشه (لازمه بگیم که ادوبی یکی از به‌روزترین برنامه‌های جلسات آنلاینه؟!) پس همه ویدئوهای آموزشی المپیاد رو یکجا داری و میتونی به تفکیک مباحث، باز کنی و حالشون رو ببری.

اساتید خفن

اساتیدی که برای دوره‌های آموزشی تدریس میکنن همگی از خفن‌های سمپادی هستن و الآن دارن توی مدارس برتر فرزانگان، حلی یا انرژی اتمی تدریس میکنن.

دسترسی نامحدود

دسترسی به هر فیلم آموزشی المپیاد نامحدوده و مثلاً تا سه سال بعد هم (اگه دوره‌ات پایین باشه مثلاً هشتم) میتونی جلسات رو داشته باشی.

پوشش کامل مطالب

هیچ مبحثی از قلم نمی‌افته و ترتیب تدریس طوریه که نکات خیلی مهم، مهم و کمتر مهم رو می‌شناسی و با کمک استاد برای هرکدوم زمان‌بندی می‌کنی.

دروس پیش‌نیاز

استاد تمامی مباحث درسی رو که برای المپیاد باید مسلط باشی، خیلی دقیق و جزئی تدریس می‌کنه و دروس پیش‌نیاز هم جزو این مباحثن (پس نگران نباش که مبادا دروس پیش‌نیاز نادیده گرفته بشن!)

مشاوره رایگان طلایی‌ها

با داشتن این پکیج میتونی شانس استفاده از مشاوره رایگان طلایی‌ها رو هم داشته باشی. منتوری که باهات در تماسه ( هرروز هفته در تلگرام) تمامی نکات ریز و موردنیازت رو برات توضیح میده و میتونی مطمئن باشی که سیر تا پیاز المپیاد میاد دستت.

نمونه تدریس

مزایا پکیج های آموزشی المپیاد

تو هدفت برای استفاده از یه بسته آموزشی چیه؟ آینه که مزایای زیر رو داشته باشه:

  • میتونی n بار ویدئوهای آموزشی المپیاد موجود توی پکیج رو ببینی و هر سری بهتر و بیشتر متوجه توضیحات استادت بشی.
  • محدودیت زمانی و مکانی بابت دسترسی به محتوای پکیج مخصوصاً ویدئوها نداری.
  • طبیعیه که بخوای در مورد هزینه‌ای که پرداخت می‌کنی دودوتا چارتا کنی. پس بذار خیالت رو راحت کنیم که قیمت پکیج‌های آموزشی المپیاد، منصفانه‌ست و نسبت به کلاس مقرون به صرفه‌تره.

پس حالا دیگه مطمئنی که خوب چیزی رو انتخاب کردی و قرار نیست تو رو همین‌جوری تا روز آزمون رها کنه.

هنوز تردید داری؟ هیچ ایرادی نداره. طلایی‌ها یه جلسه مشاوره المپیاد برات برگزار می‌کنه. تو میتونی توی اون جلسه به جواب سؤالای ریزودرشتت برسی و دغدغه حل نشده‌ای نداشته باشی. به‌هرحال داشتن یکی از پکیج‌های آموزشی المپیاد ما همین‌جوری الکی نیست و منتوری که بهت کمک می‌کنه، کاملاً برات میگه این پکیج شامل چه بخش‌هایی میشه.

از طرفی اگه بخوای تو کلاس‌های المپیاد طلایی‌ها شرکت کنی؛ ما یه تست استعدادیابی هم ازت می‌گیریم تا قبل از شرکت توی کلاس آمادگی آزمون المپیاد با خیال راحت، سطح خودت رو بدونی. وقتی مطمئن باشی و باشیم که مهارتت توی درسی که میخوای المپیاد بدی چقدره، اونجوری نحوه آموزش، تکنیک‌های یادگیری و منابع هم فرق می‌کنه. البته که اگه دانش‌آموزی سطحش ضعیف باشه ما وقت و تمرکز بیشتری روی اون میذاریم تا خودش رو به بقیه برسونه.

سوالات متداول