خدمات مشاوره و منتورینگ تیزهوشان در طلایی‌ها

آزمون تیزهوشان توی ایران یکی از آزمون‌های چالشی مهمیه که خیلی از دانش‌آموزای خوره کتاب و درس رو وسوسه میکنه شرکت کنن. چیزی که مهمه و برای موفقیت توی این آزمون واقعاً باید بهش توجه کرد، آشنایی با چم‌وخم آزمونه. واسه همینم طلایی‌ها مشاوره تیزهوشان رو ترتیب داده تا اگه تو هم یکی از همون خوره‌های خفن مدرسه هستی، تکلیفت رو بدونی و ببینی واقعاً کجای کاری. امروز قصد داریم در مورد خدمات مشاوره و منتورینگ تیزهوشان برات بنویسیم و راهنماییت کنیم که یه همچین جلسه‌ای چطور راه رو نشونت میده و از طرفی خیال مامان، بابا رو هم برای آینده‌ت راحت میکنه.

معرفی کلی خدمات مشاوره تیزهوشان

برای شرکت توی کلاس آمادگی تیزهوشان ما اول بر اساس پایه میریم جلو. یعنی چی؟

مشاوره تیزهوشان ششم به هفتم

اگه دانش‌آموز پایه ششم هستی و داری میری هفتم ما توی جلسه مشاوره، برنامه‌ریزی تیزهوشان رو جور دیگه‌ای برات تنظیم می‌کنیم. قدم اصلی اینه که ازت یه تست استعدادیابی بگیریم تا مشخص بشه سطح یادگیری و هوشت چقدره. بعدش بهت میگیم چطور باید برای کلاس تیزهوشان برنامه‌ریزی کنی.

مشاوره تیزهوشان نهم به دهم

نهم به دهم داستانش فرق میکنه. چون پایه دهم باید انتخاب رشته کنی پس توی جلسه مشاوره به نکات خیلی مهم‌تری توجه می‌کنیم و ازت میخواییم که توام حواست به این نکات باشه. حالا بریم جلوتر تا بیشتر در مورد بسته‌های خدمات مشاوره توضیح بدیم.

منتور تیزهوشان چه کمکی به دانش‌آموز می‌کند؟

با شرکت توی جلسه مشاوره تیزهوشان میتونی از خیلی چیزا مطمئن بشی که مهم‌ترینش آمادگی کاملت برای شرکت توی آزمونه. منتور تیزهوشان چند تا خوبی داره که اولیش بالا بردن سرعت برنامه‌ریزی‌هاته. یعنی چطوری؟ کاری رو که تو باید توی چند روز یا هفته انجام بدی و از منابع و کتابای مهم و خلاصه سیر تا پیاز آزمون سردربیاری، منتور توی یک جلسه و بعداً توی جلسات کلاس، بهت میگه و کاملاً دستت میاد قراره با چه برنامه‌ریزی پیش بری. پس برنامه‌ریزی درست و دقیق در کوتاه‌ترین زمان ممکن، اولین کمکیه که مشاور بهت میکنه.

مشاوری که برات این نکات رو توضیح میده خودش سمپادیه و توی مدارس تیزهوشان تدریس میکنه.

بهترین ویژگی و نقش مشاوره تیزهوشان، دادن یه چارچوب درست برای درس خوندنه. منتور بهت کمک میکنه خیلی دقیق کتابای درسی، مباحث مهم، فرمول و معادلات رو دسته‌بندی کنی و بذاری جلو چشمات. حالا برات مشخص میکنه برای هر درس و کتاب چقدر وقت بذاری کافیه. زیبا نیست؟!

مزایای برنامه‌ریزی تیزهوشان با منتور

با درخواست مشاوره از طلایی‌ها، خیالت بابت خیلی چیزها راحت میشه. کدوما؟

حضور یک مشاور باتجربه که خودش تو مدارس سمپاد تدریس می‌کنه
درس خوندن منظم و زمان‌بندی‌شده
برنامه‌ریزی اصولی برای درس‌ها، مباحث و فرمول‌هایی که باید بخونی
شخصی‌سازی برنامه‌ریزی آزمون برای خودت
برگزاری کلاس خصوصی و جلسات رفع اشکال
برگزاری آزمون شبیه‌سازی‌شده (از مباحث و درسای ماه قبل)

برنامه طلایی‌ها برای مشاوره تیزهوشان

ازونجاییکه دو تا پایه متفاوت می‌تونن برای آزمون ثبت‌نام کنن، طلایی‌ها هم برنامه‌های متفاوتی برای هردو پایه ریخته.

دانش‌آموز ششم به هفتم قبل از تشکیل جلسه مشاوره و کلاس باید تست استعدادیابی بده تا هوش و سطح یادگیریش سنجیده بشه. بعد با توجه به نمره تست مشخص می‌کنیم که روش آموزش بهش چطور باشه بهتره؛ مثلاً یکی با ویدئوی آموزشی بهتر یاد می‌گیره، یکی به کلاس خصوصی نیاز داره و یکی باید آزمونای بیشتری بده تا بتونیم بعد تحلیل آزمونا، بررسی کنیم سطح یادگیریش چقدره.

تست استعدادیابی، بر اساس مدل هوشی و مدل یادگیری، راهنماییت میکنه که چه جوری میتونی موفق‌تر از چیزی که هستی باشی! پس بهت توصیه می‌کنیم که تا دیر نشده در این تست استعدادیابی شرکت کنی و با یه بررسی علمی و دقیق روی مدل یادگیری و هوشت، تکلیف خودت رو برای بهتر نتیجه گرفتن بدونی!

اما شاید برات سؤال بشه که من بر اساس تست استعدادیابی و مشاوره تیزهوشان طلایی‌ها متوجه استعداد تحصیلی شدم حالا باید چیکار کنم که درصد موفقیتم روزبه‌روز افزایش پیدا کنه؟ ما توی جلسه مشاوره طلایی‌ها که با حضور اساتید برجسته و مشاوران رتبه برتر آزمون تیزهوشان سال‌های گذشته برگزار میشه، بهت کمک می‌کنیم تا به موفقیت در هر رشته‌ای که میخوای برسی!

با توجه به کم سن بودن دانش‌آموز حتماً از والدین خواهش می‌کنیم توی جلسه مشاوره حاضر بشن تا توضیحات تکمیلی و جدی‌تر در اختیار اون‌ها قرار بگیره. توی این جلسه تست استعدادیابی دانش‌آموز تحلیل میشه. همچنین مشخص می‌کنیم علاوه بر آزمون تیزهوشان دیگه چه استعدادهایی داره و مثلاً اگه برنامه‌هایی برای مهاجرت دانش‌آموز دارن، چطور براش برنامه‌ریزی کنیم که همه‌چیز درست پیش بره.

دانش‌آموز نهم به دهم دغدغه کنکور داره. پس توی جلسه مشاوره تیزهوشان بهش راهکارهایی میدیم که بتونه برای کنکورش هم بهتر برنامه‌ریزی کنه. توی این جلسه هم استعدادش شناسایی میشه و هم اگه مایل باشه میتونه هم‌زمان برای دو تا رشته شرکت کنه؛ مثلاً هم تجربی بخونه هم ریاضی تا آخرش مشخص بشه توی کدوم استعداد داره و میتونه موفق بشه.

اگه سطح یادگیری دانش‌آموز ضعیف باشه ( چه ششمی چه نهمی) حتماً با کمک بهترین مشاور تیزهوشان، ابزارهای یادگیری بیشتری بهش میدیم؛ این ابزارها میتونه شامل برگزاری کلاس خصوصی برای نظارت و یادگیری بیشتر یا تماشای ویدئوهای بیشتر باشه.

خب چون می‌دونیم ممکنه در حال تحصیل باشی، حواسمون به این قسمتم هست. جوری برات برنامه می‌چینیم که تداخلی با روزهای مدرسه رفتنت نداشته باشه. حتی میتونی با مشخص کردن برنامه روزانه ( مثلاً باشگاه میری یا هر کلاس غیردرسی متفرقه دیگه) بهمون کمک کنی این برنامه آموزشی رو بهتر بچینیم.

خدمات جانبی بسته مشاوره طلایی ها

در کنار مشاوره تیزهوشان که صفرتا صد نکات آزمون رو بهت میگه، یه سری خدمات اضافه‌تر هم داریم:

  • برگزاری آزمون‌های شخصی‌سازی‌شده برای هر دانش‌آموز
  • ارائه ویدئوهای آموزشی جامع با تأیید استاد
  • برنامه‌ریزی حرفه‌ای و تضمینی
  • حفظ تعادل بین برنامه مدرسه و کلاس المپیاد

حالا که دستت اومد ریز برنامه‌های ما برای کلاس تیزهوشانت چیه، میتونی برای دریافت مشاوره تیزهوشان تماس بگیری و از خدمات 7 روز هفته طلایی‌ها برای برنامه‌ریزی کلاست استفاده کنی. برای ثبت‌نام و به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد بسته‌های منتور و مشاوره‌ای باشگاه طلایی‌ها فرم زیر رو پر کن تا بتونیم بهتر راهنماییت کنیم.

فرم درخواست مشاوره رایگان

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد