در کنار مشاوره المپیاد که صفرتا صد نکات آزمون رو بهت میگه، یه سری خدمات اضافه‌تر هم داریم:

هرآنچه باید در مورد بهترین مشاوره المپیاد بدانید

باشگاه طلایی‌ها با بیش از 12 سال سابقه درزمینه المپیاد و تیزهوشان کنارته تا همونطور که بچه‌ها این سال‌ها تو باشگاه طلایی‌ها به کمک مشاوره المپیاد مؤسسه، تونستن مدال المپیاد بگیرن یا تو آزمون ورودی مدارس برتر تهران و شهرستان‌ها تحصیل کنن، تو هم بتونی درخشان‌ترین نتایج رو به دست بیاری! پس اگه میخوای مدال‌دارای سال‌های گذشته و برجسته‌ترین اساتید المپیاد ایران کنارت باشن و بهت تو این زمینه کمک کنن، پنج دقیقه وقت بهمون بده تا سیر تا پیاز خدمات مشاوره رایگان المپیاد رو بهت بگیم.

من، مشاورم و مسیر المپیاد این شکلیه!

هرسال تعداد قابل قبولی از بچه‌های باشگاه طلایی‌ها تو آزمون المپیاد‌های فیزیک، زیست، ریاضی، شیمی، کامپیوتر و ادبی مدال میگیرن. بماند که قبولی‌های المپیاد دیگه لازم نیست کنکور بدن و از هفت‌دولت آزادن!

فکر کن اگه کسایی که سال‌های گذشته این راهی که تو میخوای الآن طی کنی رو قبل از تو رفتن (و مدال گرفتن تو المپیاد) حالا کنارت هستن و لحظه‌به‌لحظه راهنماییت می‌کنن که چه جوری درس بخونی ، چه مطالبی رو بیشتر کار کنی و چطور برنامه‌ریزی داشته باشی. با همچنین نعمتی به نظرت درصد موفقیت و مدال گرفتنت بالا نمی‌ره؟ معلومه که میره! تازه کلی نکته هم هست که خود منتور المپیاد کشف کرده و بهش رسیده. اونارم بهت میگه.

تو اگه با یک المپیادی که سال‌های قبل خودش موفق شده و مدال المپیاد گرفته، مشاوره داشته باشی، میتونی به مدال المپیاد تو همون رشته‌ای که میخوای برسی.

مشاوره و منتورینگ المپیاد تازه شروع داستانه. چیا کنار بهترین مشاور المپیاد منتظرته؟

انتخاب راه
اول از همه می‌تونی تو تست استعدادیابی شرکت کنی تا علایق و استعدادهات مشخص بشه و تو جلسه اول مشاوره، منتور همه چیز و دقیق بررسی کنه.
اساتید و مشاورین برتر
آموزش زیر نظر بهترین و باتجربه‌ترین اساتید (مدال‌های سال‌های گذشته المپیاد و رتبه‌های برتر کنکور)
منابع خفن
دریافت منابع و بسته‌های آموزشی مبتدی تا پیشرفته. پکیج‌های آموزشی المپیاد با تدریس برترین اساتید و همچنین کتب و جزوات اختصاصی
آزمون و تمرین
شرکت توی آزمون‌های شبیه‌ساز المپیاد (همچنین دریافت آزمون‌های شخصی‌سازی‌شده برای خودت)

چرا به مشاوره المپیاد قبل از آزمون نیاز دارم؟

این روزا دیگه تقریباً همه با المپیاد‌های دانش‌آموزی آشنان. از طرفی آزمون‌های المپیاد هم سخت‌تر از قبل شدن پس نیاز به مشاور‌های جوون هر المپیاد داری که خودشون مدال گرفتن تا با کمک اونا مدال بشی.

آب پاکی رو بریزم رو دستت! قشنگ جان درس خوندن بدون برنامه نتیجه نداره. بنابراین مشاورهای باشگاه طلایی‌ها بهت یاد میدن برنامه‌ریزی المپیاد دقیقاً شامل چیا میشه و چه جوری میتونی مناسب خودت برنامه بریزی.

منتور المپیاد کمک میکنه جوری برنامه بچینی که برات راحته و باهاش حال می‌کنی. اینکه چطوری درس بخونی و هر بخش از درس رو چطوری بخونی کار مشاوره. حتماً برات سؤاله که آقا اصلاً اینا چرا باید انقد مهم باشه؟ مگه خودم نمی‌تونم پیدا کنم روشش رو؟

یکی از بهترین خدمات مشاوره المپیاد طلایی‌ها مدیریت زمانه. یعنی چی؟ یعنی اون زمانی رو که باید بذاری کنار تا بدونی کدوم کتاب، کدوم فصل، کدوم مبحث و کدوم معادلات و فرمول‌ها رو باید جلوتر و بیشتر بخونی، می‌ذاری به عهده مشاورت تا همه رو برات مشخص کنه و…هلو برو گلو! آره دقیقاً همین مهمه. تو با کسی برای المپیاد آماده میشی که تمام این تقسیم‌بندی‌های درسی رو میدونه و بهترین زمان‌بندی رو برای آماده‌سازی انجام میده و میده دستت.

مزایای مشاوره المپیاد

با درخواست منتورینگ المپیاد طلایی‌ها، خیالت بابت خیلی چیزها راحت میشه. کدوما؟

درس خوندن منظم و زمان‌بندی‌شده

برنامه‌ریزی اصولی برای درس‌ها، فصل‌ها و مباحثی که باید بخونی

حضور یک مشاور باتجربه که قبلاً خودش مدال المپیاد بوده

شخصی‌سازی برنامه‌ریزی المپیاد برای خودت

برگزاری کلاس خصوصی (اگه استادت ببینه کلاس نیاز داری)

برگزاری آزمون شبیه‌سازی‌شده (از مباحث و درسای ماه قبل)

برگزاری جلسات رفع اشکال از مباحث قبلی

اختصاص منابع و جزوات اختصاصی و نمونه سوالات المپیاد دوره‌های گذشته

برنامه طلایی‌ها برای مشاوره المپیاد

ما توی باشگاه المپیاد طلایی‌های ایران یک تست استعدادیابی رایگان برات آماده کردیم که شامل تست‌های روانشناسی و علمیه. این تستا بهت کمک میکنه متوجه بشی چه شاخه و رشته‌ای برات مناسب‌تره و توی چه زمینه‌ای استعداد بیشتری داری!

بعدازاینکه این تست رو انجام دادی، بخش مشاوره المپیاد باشگاه طلایی‌ها تست تو رو به‌صورت دقیق بررسی می‌کنن تا میزان استعدادت در هر زمینه‌ای مشخص و تستی که دادی ارزیابی بشه. در مرحله بعد منتور المپیاد باهات تماس می‌گیره تا یک جلسه برای برنامه‌ریزی درست و دقیق المپیاد برات داشته باشه. جلسه تو با منتور المپیاد اینجوریه که صفرتا صد راهنماییت میکنه چه جوری درس بخونی؟ از چه منابعی استفاده کنی؟ چه مباحثی رو بیشتر وقت بذاری و در یک‌کلام تمام علامت سؤالای ذهنت رو برای کلاس المپیادت پاک میکنه و خوشحال و شادان برمی‌گردی خونه تا روز اول کلاس!

توی این جلسه، بر اساس مدل هوشی و مدل یادگیری، راهنماییت میکنه که چه جوری میتونی موفق‌تر از چیزی که هستی باشی! پس بهت توصیه می‌کنیم که تا دیر نشده در این تست استعدادیابی شرکت کنی و با یه بررسی علمی و دقیقی روی مدل یادگیری و هوش یادگیریت، تکلیف خودت رو برای انتخاب رنگ مدالت بدونی! طلا دیگه، نه؟!

اما شاید برات سؤال بشه که من بر اساس تست استعدادیابی و مشاوره با باشگاه المپیاد طلایی‌ها متوجه استعداد تحصیلی شدم حالا باید چیکار کنم که درصد موفقیتم روزبه‌روز افزایش پیدا کنه؟

ما توی باشگاه المپیاد طلایی‌ها به خاطر حضور اساتید برجسته و مشاوران مدال‌دار المپیادی بهت کمک می‌کنیم تا به موفقیت در هر رشته‌ای که میخوای برسی!

خدمات جانبی بسته مشاوره طلایی ها

در کنار مشاوره المپیاد که صفرتا صد نکات آزمون رو بهت میگه، یه سری خدمات اضافه‌تر هم داریم:

برگزاری آزمون‌های شخصی‌سازی‌ شده برای هر دانش‌آموز: در کنار منتور تو میتونی ماهانه آزمون‌های شخصی‌سازی‌شده داشته باشی که برای هر شخص این آزمون فرق میکنه تا هیچ اما و اگری در نحوه یادگیری و پشتیبانی آموزشیت وجود نداشته باشه و تو یک دانش‌آموز خفن آماده باشی.

ارائه ویدئوهای آموزشی جامع با تأیید استاد: همچنین ویدیوهای آموزشی جامع در اختیارت قرار خواهد گرفت که کلاس‌‌های تدریس بهترین و برجسته‌ترین اساتید هر رشته است. اساتیدی که سمپادی و از مدال‌آوران سال‌های گذشته المپیاد هستن.

برنامه‌ریزی حرفه‌ای و تضمینی: در این گروه میزان مطالعه‌ و پیشرفتت توسط اساتید و مشاوره‌ المپیاد کنترل میشه تا بهت گوشزد کنه کجای کارت اشکال داره و میتونه بهتر بشه. هر هفته طبق برنامه‌ریزی شخصی‌سازی‌شده‌ات مشاورت بهت میگه که چه ویدئوها و مباحثی رو ببینی تا روند روبه‌جلو داشته باشی.

حفظ تعادل بین برنامه مدرسه و کلاس المپیاد: مشاوره و منتورینگ المپیاد طوریه که حتماً یه بخشی رو برای روزهای مدرسه‌ت در نظر می‌گیره. چون برامون مهمه خستگی روزای مدرسه رفتن باعث نشه یادگیریت توی کلاس المپیاد کمتر بشه.

حالا که دستت اومد ریز برنامه‌های ما برای کلاس المپیادت چیه. میتونی برای دریافت مشاوره المپیاد تماس بگیری و از خدمات 7 روز هفته طلایی‌ها برای برنامه‌ریزی کلاست استفاده کنی. برای ثبت‌نام و به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد بسته‌های منتور و مشاوره‌ای باشگاه طلایی‌ها فرم زیر رو پر کن تا بتونیم بهتر راهنماییت کنیم.

فرم درخواست مشاوره رایگان

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد