فکر کن اگه کسایی که سال‌های گذشته این راهی که تو میخوای الان طی کنی رو قبل از تو رفتن(و مدال گرفتن تو المپیاد) حالا کنارت هستن و لحظه به لحظه راهنماییت می‌کنن تا چجوری درس بخونی ، چه مطالبی رو بیشتر کار کنی و چطور برنامه‌ریزی داشته باشی؛ تازه مشاوره و برنامه‌ریزی منتورها و مشاوران تحصیلی شروع داستانه ، تو میتونی در کنار مشاوره المپیاد با مدال‌دارای المپیادی بسته‌های آموزشی مبتدی تا پیشرفته و تدریس بهترین و برجسته‌ترین اساتید مخصوص هر رشته رو هم در کنار مشاوره داشته باشی و همچنین آزمون‌های شبیه‌ساز المپیاد یا تیزهوشان رو شرکت کنی و حتی آزمون‌های شخصی‌سازی شده خودت رو بدی! به نظرت با این روند تو از بقیه
رقبات تو المپیاد یا تیزهوشان پیشی نمیگیری؟ معلومه که میتونی!

نقش مشاور در مسیر المپیاد

هر سال تعداد قابل قبولی از بچه‌های باشگاه طلایی‌ها تو آزمون المپیاد‌های فیزیک، زیست ، ریاضی ، شیمی ، کامپیوتر و … مدال میگیرن؛ تازه میدونستی مدال طلاها دیگه کنکور نمیدن؟
بیا تا راهش رو بهت نشون بدیم تا تو هم بتونی مدال‌دار بشی!

منتوری که کنارت تا روز کنکور داری، خودش از رتبه‌های برتر کنکور ریاضی سال‌های گذشته ست. همه‌چیزایی که باید بدونی و تو رو هفته‌ها ممکنه درگیر و خسته کنه، توی چند جلسه بهت میگه و خلاصه با سرعت خفنی دستت رو می‌گیره و می‌بردت جلو.

فکر کن اگه کسایی که سال‌های گذشته این راهی که تو میخوای الان طی کنی رو قبل از تو رفتن(و مدال گرفتن تو المپیاد) حالا کنارت هستن و لحظه به لحظه راهنماییت می‌کنن تا چجوری درس بخونی ، چه مطالبی رو بیشتر کار کنی و چطور برنامه‌ریزی داشته باشی؛ تازه مشاوره و برنامه‌ریزی منتورها و مشاوران تحصیلی شروع داستانه ، تو میتونی در کنار مشاوره المپیاد با مدال‌دارای المپیادی بسته‌های آموزشی مبتدی تا پیشرفته و تدریس بهترین و برجسته‌ترین اساتید مخصوص هر رشته رو هم در کنار مشاوره داشته باشی و همچنین آزمون‌های شبیه‌ساز المپیاد یا تیزهوشان رو شرکت کنی و حتی آزمون‌های شخصی‌سازی شده خودت رو بدی! به نظرت با این روند تو از بقیه
رقبات تو المپیاد یا تیزهوشان پیشی نمیگیری؟ معلومه که میتونی!

خدمات مشاوره و منتورینگ کنکور انسانی با طلایی‌ها

از بچه‌های رشته علوم انسانی هستی و داری جوش کنکورت رو می‌زنی؟ ببین چه موقعی با ما آشنا شدی! خیلی خودت رو درگیر جزئیات نکن چون تو فعلاً فقط به مشاوره کنکور انسانی نیاز داری و تمام. درواقع طلایی‌ها با برگزاری جلسه مشاوره رایگان کنکور انسانی، دستت رو از همون اول می‌گیره و بهت میگه هیچ خبری از غول نیست و کافیه به حرف‌های منتور کنکور انسانی گوش بدی و باقی مسائل رو بزاری به عهده شرایط بعد از جلسه مشاوره و منتورینگ کنکور انسانی و استادت که قراره حسابی هوات رو داشته باشه.

از مشاوره و منتورینگ کنکور انسانی چی میخوای بدونی؟

دانش‌آموزای پایه یازدهم به دوازدهم که در حال تحصیل هستن می‌تونن از خدمات مشاوره کنکور انسانی استفاده کنن. البته که اگه درست تموم شده و یه جورایی پشت‌کنکوری هستی هم، میتونی عضوی از طلایی‌ها بشی.

برای اینکه بتونی توی کنکور امسال نتیجه بگیری لازمه دروس عمومی و تخصصی رشته تحصیلیت رو همراه با ضرایبشون خوب بشناسی:

نام درس
ضریب
ادبیات فارسی
ضریب 4
زبان خارجی
ضریب 2
معارف اسلامی (دین و زندگی)
ضریب 3
زبان عربی
ضریب 2

برای دروس تخصصی و ضرایبشون هم این جدول یادت باشه:

نام درس
ضریب درس
ریاضی و آمار
ضریب 6
اقتصاد
ضریب 2
علوم و فنون ادبی
ضریب 8
عربی اختصاصی
ضریب 5
تاریخ
ضریب 5
جغرافیا
ضریب 5
جامعه شناسی
ضریب 5
فلسفه و منطق
ضریب 5
روانشناسی
ضریب 2

حالا توی جلسه مشاوره قراره چه اتفاقی بیفته؟ منتور کنکور انسانی بعد از تفکیک دروس عمومی و تخصصی و نشون دادن ضرایب هر درس، بهت میگه که برای هر درس چند درصد بیاری کافیه.

تا یادمون نرفته! قبل از شروع جلسه مشاوره، ما یه تست استعدادیابی هم برات داریم. با انجام این تست به خودت و ما کمک می‌کنی سطح علمی و تسلطت رو روی مباحث کنکور بسنجیم و ببینیم چند مرد حلاجی. توی جلسه هم نتیجه تست رو برات ارزیابی می‌کنیم.

بهترین مشاور کنکور انسانی قراره چه کمکی بکنه؟

وقتی توی جلسه مشاوره کنکور انسانی حاضر میشی نباید هیچ استرسی داشته باشی. چون مشاور 5 تا مورد زیر رو می‌خواد برات انجام بده و در موردش حتماً باهم صحبت می‌کنین:

  • زمان‌بندی دانش‌آموز: زمان‌بندی اولین موضوع مهمیه که مشاور باهات صحبت میکنه. حتماً در مورد اینکه میخوای کلاس کنکورت در چه روز و تاریخی برگزار بشه و دغدغه‌های زمانیت با مشاور صحبت کن.
  • درس‌های تعیین‌شده: مشاور خیلی دقیق و هدفمند در مورد درس‌هایی که باید بخونی و لازمه توی یک تاریخ مشخصی هم خونده بشن باهات صحبت میکنه.
  • مباحث مهم دروس انسانی: ببین حواست باشه! تو فقط قرار نیست درس‌ها رو مشخص کنی، بلکه قدم مهم بعدی مهارتت برای مطالعه مباحث هر درسه. بهترین مشاور کنکور انسانی قراره برات مشخص کنه مباحث هر درس ( مثلاً ادبیات؛ کتاب‌های دهم، یازدهم و دوازدهم) هم با توجه به تاریخ تعیین‌شده، کدوما هستن.
  • زمان‌بندی برای فقط مطالعه: حالا مشاور دستت رو می‌گیره تا برات توضیح بده غیر از تمرین و تست‌زنی، تو باید ساعاتی از روزت رو هم برای فقط مطالعه کردن در نظر بگیری. این زمان رو میگن ساعت مطالعه تشریحی.
  • زمان‌بندی برای تست‌زنی: بخش مهمی از برنامه‌ریزی کنکور انسانی صرف ساعت مطالعه تستی میشه؛ یعنی زمانی که باید تست بزنی ولی مطالعه تشریحی هم داری.

یک اصل مهم رو در مورد جلسه مشاوره کنکور انسانی همیشه یادت بمونه؛ تو از تجربه مشاور که قبلاً از رتبه‌های برتر کنکور انسانی سال‌های قبل بوده، داری استفاده می‌کنی. درواقع توی یک جلسه نکاتی بهت گفته میشه که بدون داشتن مشاور ممکنه هفته‌ها درگیر دونستنش بشی. این حجم از اطلاعات مفید اونهم توی یک جلسه رو یک قدم جهشی فوق‌العاده در نظر بگیر و ازش استفاده کن!

چرا لازمه از خدمات مشاوره کنکور انسانی استفاده کنی؟

استفاده از خدمات مشاوره رایگان کنکور انسانی ممکنه ظاهراً یه تصمیم طبیعی برای خیلیا از یازدهمی‌ها یا اونایی که درسشون تموم شده و برای کنکور آماده میشن، باشه. ولی وقتی پای طلایی‌ها میاد وسط داستان کلاً رنگ و بوی دیگه‌ای می‌گیره.

برنامه‌ریزی طلایی‌ها حرف اول رو برای موفقیت میزنه. ما توی جلسه کاملاً تو رو با دغدغه‌هایی که تا روز کنکور خواهی داشت، روبه‌رو می‌کنیم.

منتور کنکور انسانی توی جلسه برات توضیح میده که تمام مسیر طولانی آمادگی تا قبل کنکور، که ممکنه هفته‌ها طول بکشه، با یک جلسه مشاوره برات روشن میشه و دیگه نیازی نداری برای هر موردی خیلی تلاش کنی (هلو، برو تو گلو!)

در مورد اهمیت منابع کنکور برات شفاف‌سازی می‌کنیم. این منابع جوری برات تفکیک میشن که بدونی کدوم کتابا و مباحث انسانی خیلی کلیدی هستن و کدوما رو نیاز نیست خیلی براشون وقت بزاری.

مزایای دریافت مشاوره کنکور چیه؟

اگه میخوای بدونی جلسه برنامه‌ریزی کنکور انسانی چه خوبی‌هایی برات میتونه داشته باشه، این مزایا رو یادت بمونه:

سرعت یادگیری و مدیریت کتب و درس‌ها خیلی بالاتر میره
مدیریت زمان با بهترین ابزار و آموزش‌ها
تعیین کتب درسی، مباحث و فرمول‌ها بر اساس ضریب و بودجه‌بندی هر درس و هر فصل
برگزاری آزمون شبیه‌سازی تا روز آزمون واقعی
تعیین نوع آزمون شبیه‌سازی
تحلیل جزئی هر آزمون تا آزمون شبیه‌سازی بعدی

برنامه طلایی‌ها برای جلسه مشاوره رایگان کنکور طلایی‌ها

حالا که با مزایای جلسه مشاوره کنکور انسانی ما آشنا شدی بیا ببین کلاً ما چطوری برات برنامه‌ریزی می‌کنیم و مهم‌ترین دغدغه طلایی‌ها برای دانش‌آموزای آماده کنکور چیه:

  • ایجاد تعادل بین مدرسه و مؤسسه- ما حواسمون هست که اگر در حال تحصیلی، روزهای کلاس آمادگی کنکورت با روزهای مدرسه تداخل نداشته باشه. در این مورد حتماً توی جلسه باهم صحبت می‌کنیم و یه برنامه خفن درست حسابی برات می‌چینیم. می‌دونیم که با خستگی بعد مدرسه و بلافاصله کلاس اومدن اصلاً حال نمی‌کنی!
  • اگه لازم باشه برات کلاس خصوصی تنظیم کنیم، با استادت صحبت می‌کنیم و میتونی یه تدریس خصوصی با استادت برداری. با کلاس خصوصی دیگه خیالت راحت میشه که تمرین و تکرار و مرور رو می‌زاری تو جیبت و د برو که رفتی!

و در پایان! خدمات ما برای کنکوری‌ها

خدمات مشاوره کنکور انسانی فقط به یک جلسه ختم نمیشه. بلکه بچه‌های کنکوری با کلی بسته و برنامه‌های خفن، می‌تونن بهترین دوره آمادگی قبل از کنکور رو تجربه کنن.

اختصاص کلاس‌های آمادگی

کلاس‌های آمادگی کنکور برات طراحی کردیم که با توجه به نیاز و سطحت میتونی توی کلاس گروهی یا خصوصی شرکت کنی و حالش رو ببری. خیلی از کلاس‌های ما به دلیل اینکه از همه استان‌ها متقاضی داریم، به‌صورت آنلاین برگزار میشه.

تا یادمون نرفته ما یه مجموعه برگ ریزون از انواع جزوه و نمونه سؤالات هم داریم که کنار منابع برگزیده و مهم کنکور، برات کنار گذاشتیم. با خوندن جزوه‌های استاد، تست‌زنی و شرکت توی آزمون‌های شبیه‌سازی‌شده، دیگه خیالت جمعه که ضعفی جدی نداری و فقط با پشتکار، تمرکز و انگیزه بالا باید بری توی جلسه.

این‌ها رو برات توضیح دادیم تا بدونی مشاوره کنکور انسانی یک جلسه برنامه‌ریزی کاملاً هدفمنده تا دانش‌آموز با یک ذهنیت آماده و دست‌پر بره بشینه توی کلاس آمادگی کنکور انسانی. چیزی هست که هنوز بخوای بدونی و ما برات اینجا توضیح نداده باشیم؟ با تیم پشتیبانی همین الآن تماس بگیر! تو گل سرسبد موسسه ما هستی قشنگ جان!

فرم درخواست مشاوره رایگان

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد