کلاس‌های گروهی المپیاد

کلاس المپیاد با تدریس بهترین اساتید ایران - طلایی ها

کلاس گروهی المپیاد های علمی

خب خب دیگه کلاس گروهی که نیاز به تعریف کردن نداره از اول ابتدایی توی کلاس بودیم دیگه؛ این سری قراره یه کلاس گروهی با طعم المپیادی رو تجربه کنی! خب ببین کلاس یکی از بهترین روش های آموزشه میپرسی چرا؟ چون بهترین اساتید با هزینه کمتر در دسترسه و اینکه میتونی رقیباتو بشناسی و توی مسیر رسیدن به مدال پا به پای هم پیش برید و چون هم کلاسی هات هم مثل خودت خفنن و کمکت می کنن تو هم پیشرفت کنی. حالا بریم ببینیم برنامه طلایی ها چیه.

آشنایی با کلاس المپیاد در طلایی ها

خب خب خب! باشگاه طلایی ها از قدیم الایام در حوزه المپیاد و کلاس المپیاد پیشتاز بوده و همیشه دنبال نوآوری برای کمک بیشتر به بچه ها بوده تا راحت تر مدال بگیرن مثل دوره های آموزشی کمپبل، بسته مشاوره و منتورینگ و کلی ایده دیگه برای بار اول طلایی ها اجراییش کرده. خب از این حرفا بگذریم باید بگیم ما بیش از ده ساله که کلاس المپیاد های مختلف رو با بهترین اساتید که سابقه طولانی در تدریس المپیاد دارن برگزار می کنیم و همیشه هم بهترین نتیجه رو گرفتیم و درصد زیادی از بچه های ما مدال میشن. کلاس المپیاد های فیزیک، ریاضی، شیمی، زیست شناسی، کامپیوتر و نجوم جزو معروف ترین کلاس های المپیاد بوده. حالا میپرسی چرا؟ چونکه اولا بهترین اساتید رو داشتیم که توی مدارس تیزهوشان هم درس میدن، دوما ما به کیفیت کلاس هامون خیلی اهمیت میدیم که کیفیتشون حفظ شه برای همینه همیشه از بچه ها آزمون تعیین سطح گرفته میشه، و در آخر هم باید بگیم با کمک بچه هایی که خودشون به تازگی مدال المپیاد گرفتن برای المپیاد هر سال برنامه ریزی می کنیم و این ویژگی به روز بودن ماست که همیشه بچه های مارو جلو مینداخته؛ حالا میپرسی مگه المپیاد عوض میشه؟ معلومه که میشه، نه تنها میشه بلکه هر سال یه سری تغییرات کوچیک اعمال میشه؛ به طور مثال از امسال کتاب کمپبل به منابع المپیاد زیست اضافه شده اونم در سال 1401! در صورتی که ما از سال 1394 کلاس المپیاد کمپبل برگزار می کردیم.
هر سال شروع دوره های طلایی ها تو تابستونه پس اگه تو هم میخوای از این برنامه جا نمونی اینجا فرصت توئه که یه شروع خفن داشته باشی!

اهمیت شرکت در کلاس های المپیاد

خب از اهمیت شرکت در کلاس المپیاد باشگاه طلایی ها همینو بگم که بیشتر بچه های مدال هر ساله توی کلاس المپیاد باشگاه طلایی ها بودن؛ همین بس که از بین 8 مدال طلای سال 1401 المپیاد زیست شناسی همه توی کلاس المپیاد زیست کمپبل بودن. خب پس چرا تو نباشی؟
بعدشم ببین المپیاد مسیر پیچیده و سختیه حتی زمانت هم براش زیاد نیس که بخوای صحیح و خطا کنی؛ باید یه برنامه مشخص داشته باشی برای موفقیت تا مسیر رو بشناسی و همون مسیر رو بری. حالا کی میتونه این مسیر رو بهت نشون بده؟ خب معلومه دیگه کسی که مدال شده خودش! و ما توی باشگاه طلایی ها با مشورت چند نفر از مدال دار های مدال هر سال یه برنامه یه ساله تدوین می کنیم تا تویی که میخوای مدال المپیاد بشی رو توی مسیر موفقیت قرار بدیم و بتونی تلاش کنی تا طلاش کنی!

نحوه برگزاری کلاس گروهی المپیاد در طلایی ها

ما برگزاری کیفیت کلاس هامون برامون از همه چیز مهمتره و بخش مهمی از کلاس ها کیفیت برگزاری کلاسه؛ ما برای اینکه محدودیتی برای هیچ یک از بچه های ایران نباشه کلاس هارو به صورت مجازی برگزار کردیم تا از هر جای ایران و حتی دنیا(!) که هستی هم بتونی توی این کلاس ها شرکت کنی. خب حالا که کلاس ها مجازیه باید از سیستمی استفاده شه بهترین کیفیت رو داشته باشه؛ ما توی باشگاه طلایی ها از نرم افزار adobe connect استفاده کردیم که کاملترین و مجهرترین محیط برای برگزاری کلاسه و تمامی دانشگاه های ایران هم از این نرم افزار برا برگزاری کلاس های آنلاین استفاده می کنن. تازه خوبیشم اینه که این کلاس آنلاین المپیاد ذخیره میشه و هر موقع که میخوای میتونی دوباره ببینی و مرور کنی حتی اگه یه وقت یجای از کلاس رو مشکل داشتی بر می گردی روش و کلاس رو دوباره میبینی(میتونی هر چقدر که خواستی ببینی!).

فرم کلاس گروهی المپیاد

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد