مشاوره و منتورینگ المپیاد

مشاوره المپیاد + برنامه تخصصی المپیاد های علمی طلایی ها

مشاوره و برنامه ریزی برای شرکت در المپیاد

باشگاه طلایی‌ها با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه المپیاد و تیزهوشان کنارته تا با مشاوره المپیاد تو هم بتونی درخشان‌ترین نتایج رو به دست بیاری همونطور که بچه‌ها این سال‌ها تو باشگاه طلایی‌ها تونستن مدال المپیاد بگیرن یا تو آزمون ورودی مدارس برتر تهران و شهرستان‌ها تحصیل کنن!
تو هم اگه میخوای مدال‌دارای سال‌های گذشته و برجسته‌ترین اساتید المپیاد ایران کنارت باشن و بهت تو این زمینه کمک کنن با ما همراه باش.

نقش مشاور در مسیر المپیاد

هر سال تعداد قابل قبولی از بچه‌های باشگاه طلایی‌ها تو آزمون المپیاد‌های فیزیک، زیست ، ریاضی ، شیمی ، کامپیوتر و … مدال میگیرن؛ تازه میدونستی مدال طلاها دیگه کنکور نمیدن؟
بیا تا راهش رو بهت نشون بدیم تا تو هم بتونی مدال‌دار بشی!
فکر کن اگه کسایی که سال‌های گذشته این راهی که تو میخوای الان طی کنی رو قبل از تو رفتن(و مدال گرفتن تو المپیاد) حالا کنارت هستن و لحظه به لحظه راهنماییت می‌کنن تا چجوری درس بخونی ، چه مطالبی رو بیشتر کار کنی و چطور برنامه‌ریزی داشته باشی؛ به نظرت درصد موفقیت و مدال گرفتنت بالا نمیره؟ معلومه که میره! تازه کلی نکته هم هست که خودشون کشف کردن اونارم بهت میگن.
تو اگه با یک المپیادی که سال‌های قبل خودش موفق شده و مدال المپیاد گرفته مشاوره داشته باشی تو هم میتونی به مدال المپیاد تو همون رشته‌ای که میخوای برسی.
تازه مشاوره و برنامه‌ریزی منتورها و مشاوران تحصیلی شروع داستانه ، تو میتونی در کنار مشاوره المپیاد با مدال‌دارای المپیادی بسته‌های آموزشی مبتدی تا پیشرفته و تدریس بهترین و برجسته‌ترین اساتید مخصوص هر رشته رو هم در کنار مشاوره داشته باشی و همچنین آزمون‌های شبیه‌ساز المپیاد یا تیزهوشان رو شرکت کنی و حتی آزمون‌های شخصی‌سازی شده خودت رو بدی!
به نظرت با این روند تو از بقیه رقبات تو المپیاد یا تیزهوشان پیشی نمیگیری؟ معلومه که میتونی!

چرا مشاوره المپیاد ضرورت دارد؟

جدیدا تقریبا همه با المپیاد‌های دانش آموزی آشنان و رقیب‌هاتون بیشتر شدن، از طرفی آزمون‌های المپیاد هم سخت‌تر از قبل شدن پس نیاز به مشاور‌های جوون هر المپیاد داری که خودشون مدال گرفتن تا با کمک اونا مدال بشی.
بخوام خیلی رک بهت بگم درس خوندن بدون برنامه نتیجه نداره و مشاورهای باشگاه طلایی‌ها بهت یاد میدن چجوری مناسب خودت برنامه بریزی و کمکت کنن برنامه مناسب خودت رو پیدا کنی، چجوری درس بخونی و هر بخش از درس رو چجوری بخونی. حالا چرا اینا مهمه؟ مگه خودم نمی‌تونم پیدا کنم روشش رو؟ جوابش اینه که اره میتونی پیدا کنی ولی چقدر میخوای وقت بزاری براش حواست باشه وقتت محدوده باید از زمانت استفاده کامل رو ببری پس مشاور مثل کاتالیزگر درس خوندنته! اصلا دست کم نگیرش مدال طلاهای اخیر همه از تجربه طلاهای سال بالاییشون استفاده کردن.

مزایای مشاوره المپیاد

خیلی خلاصه و موردی میخوام بهت بگم که ایناس:
-نظم پیدا کردن درس خوندن
-با برنامه درس خوندن
-هدفمند درس خوندن
-برنامه مخصوص به خود فرد
-استفاده از تجربه مدال‌دارهای سال قبل
و کلی فایده دیگه که خودت بهش پی میبری!

برنامه طلایی ها برای مشاوره المپیاد

ما توی باشگاه المپیاد طلایی‌های ایران یک تست استعدادیابی برات آماده کردیم که شامل تست‌ها روانشناسی و علمیه که بهت کمک میکنه متوجه بشی چه شاخه و رشته‌ای برات مناسب تره و توی چه زمینه‌ای استعداد بیشتری داری!
باشگاه المپیاد طلایی‌ها این تست رو به صورت کاملا رایگان در اختیار تو قرار داده و هیچ هزینه‌ای در قبال انجام این تست نخواهی داشت.
بعد ازینکه این تست رو انجام دادی مشاوران باشگاه المپیاد طلایی‌ها تست تو رو به صورت دقیق بررسی میکنن تا میزان استعدادت در هر زمینه‌ای مشخص بشه و تستی که دادی ارزیابی بشه و در مرحله بعد باهات تماس گرفته خواهد شد و یک جلسه مشاوره المپیاد با مشاوران باشگاه المپیاد طلایی‌ها خواهی داشت.
این جلسه مشاوره المپیاد هم برات شامل هیچ هزینه‌ای نخواهد بود و به صورت کاملا رایگان در این جلسه مشاوره حضور خواهی داشت، براساس مدل هوشی و مدل یادگیری تو مشاوران باشگاه المپیاد طلایی‌ها راهنماییت میکنن که چجوری میتونی موفق‌تر از چیزی که هستی باشی!
پس بهت توصیه میکنم که همین الان در این تست استعدادیابی شرکت کنی تا یک بررسی علمی و دقیقی روی مدل یادگیری و هوش یادگیریت انجام بشه و بر همین اساس راهت رو انتخاب کنی.
بعد از اینکه تست استعدادیابی رو انجام دادی و نتیجه‌ات مشخص شد و با خانوادت هم مشورت کردی میتونی به کمک مشاوران المپیادی و تیزهوشانی باشگاه المپیاد طلایی‌ها راهت رو انتخاب کنی و برای موفقیت هرچه بیشترت در راه درست قدم برداری و آینده خودتو بسازی!
اما شاید برات سوال بشه که من براساس تست استعدادیابی و مشاوره با باشگاه المپیاد طلایی‌ها متوجه استعداد تحصیلی شدم حالا باید چیکار کنم که درصد موفقیتم روز به روز افزایش پیدا کنه؟
ما توی باشگاه المپیاد طلایی‌ها به خاطر اساتید برجسته و مشاوران مدال‌دار المپیادی بهت کمک می کنیم تا به موفقیت در هر رشته‌ای که میخوای برسی!
بسته منتور یا بسته‌های مشاوره باشگاه المپیاد طلایی‌ها به این صورته که یک منتور‌( مشاور ) در اختیارت قرار خواهیم داد که خودش در همون رشته‌ای که تو داوطلبی سال‌های گذشته مدال المپیاد گرفته و صفر تا صد راهنماییت میکنه که چجوری درس بخونی؟ از چه منابعی استفاده کنی؟ چه مباحثی رو بیشتر وقت بذاری و…

خدمات جانبی بسته مشاوره طلایی ها

در کنار منتور تو میتونی ماهانه آزمون‌های شخصی‌ساز داشته باشی که برای هر شخص این آزمون متفاوت خواهد بود تا هیج اما و اگری در نحوه یادگیری و پشتیبانی آموزشیت وجود نداشته باشه و تو به بهترین نحو آماده و آماده‌تر بشی!
همچنین ویدیوهای آموزشی جامع در اختیارت قرار خواهد گرفت که کلاس‌‌های تدریس بهترین و برجسته‌ترین اساتید هر رشته است ، اساتیدی که مدرسان برترین مدارس کشور هستن و زیر و بم اون رشته رو بهت یاد میدن!
به اضافه تمام این موارد ، گروه برنامه‌ریزی نباید از قلم بیقته!
در این گروه میزان مطالعه‌ات و پیشرفتت توسط اساتید و مشاوره‌ات کنترل میشه تا بهت گوشزد بشه که کجای کارت اشکال داره و میتونه بهتر بشه و هر هفته طبق برنامه‌ریزی شخصی‌سازی شده ات مشاورت بهت میگه که چه ویدئوها و مباحثی رو ببینی تا روند رو به جلو داشته باشی طوری که به درس‌های مدرسه‌ات هم هیچ آسیبی وارد نشه و همچنین فشار زیادی به وارد نشه تا از ادامه راه خسته بشی!
بعد از دیدن جلسات تدریس طبق برنامه‌ات آزمون‌ها شبیه ساز خواهی داشت تا دقیقا میزان پیشرفتت مشخص بشه و خودت روند شروع تا پایان مباحثی که خوندی رو بررسی کنی و به کمک مشاوره‌ای که داری برای مدال گرفتن آماده بشی!
برای ثبت نام و به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد بسته‌های منتور و مشاوره ای باشگاه طلایی‌ها فرم زیر رو پر کن تا بتونیم بهتر راهنماییت کنیم.

 

برای خرید بر روی دریافت مشاوره رو کلیک کن!

مشاوره و منتورینگ المپیاد

فرم خدمات مشاوره المپیاد

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد