پکیج‌های آموزشی

پکیج آموزشی المپیاد طلایی ها بهترین راه برای آمادگی المپیاد

پکیج جامع آموزش المپیاد با تدریس برجسته ترین اساتید ایران

باشگاه طلایی‌ها برای بچه‌هاییه که می‌خوان تو المپیادهای مختلف مثل زیست شناسی ، ریاضی ، فیزیک ، شیمی و کامپیوتر شرکت کنن و نیاز به یه پکیج آموزشی جامع المپیاد دارن تا بتونن به مباحث المپیاد کامل مسلط بشن. باشگاه طلایی‌ها با تجربه بیش از ده ساله پکیج آموزشی المپیادی تهیه کرده که توی دو سطح مبتدی و پیشرفته وجود داره که اساتید آن بهترین اساتید مدال دار و با تجربه المپیاد ایرانن(دیگه اینو که همه میدونن اساتید باشگاه طلایی ها بهترینن!).

معرفی پکیج آموزشی المپیاد طلایی ها

این پکیج آموزشی المپیاد به صورت فیلم‌های آموزشی از جلسات تدریس بهترین اساتید المپیادی در اختیار دانش‌پژوهان هر رشته قرار میگیره و به صورت مبحثی و جز به جز تمام چیزی که برای قبولی در مرحله اول و دوم المپیاد رو نیاز داری تدریس شده. که برای مباحث مرحله اول و قبولی در آزمون مرحله یک المپیاد، دوره‌های آموزشی مبتدی میتونه بسیار مفید باشه و برای رسیدن به درصد‌های بالاتر و تسلط بیشتر روی مباحث المپیاد توصیه میشه پکیج آموزشی المپیاد پیشرفته باشگاه طلایی‌ها رو هم حتما تهیه کنی و فیلم آموزشی رو با دقت ببینی و تمریناتی که استاد اون پکیج برات در نظر گرفته رو انجام بدی تا قبولی خودت در آزمون مرحله یک رو تضمین کنی و خودتو برای مرحله دوم آماده‌تر کنی.
پکیج آموزشی باشگاه طلایی‌ها توی دو سطح مبتدی و پیشرفته موجوده؛ اساتید باشگاه طلایی‌ها یه برنامه خفن رو برای مدال شدن طراحی کردن و طبق این برنامه مباحث و پکیج‌ها سطح بندی شدن پس نگران نباش برای استارتر‌ها هم ما پکیج آموزشی داریم. توی این مسیر ما کنارتیم و تمامی ابزاری که برای موفقیت نیاز داری رو برات فراهم می‌کنیم.

خرید پکیج آموزشی المپیاد طلایی ها

برای خرید پکیج‌های آموزشی هم از طریق سایت میتونید اقدام کنید یا میتونید تست استعدادیابی موسسه رو پر کنید تا یه جلسه با هم داشته باشیم و هر چیزی که برای موفقیت تو المپیاد و مدال گرفتنت رو نیاز داری در اختیارت بزاریم و بهت پکیج‌هایی که لازمه تهیه کنی رو بگیم تازه دقت کن این مشاوره رایگانه پس اصلا لازم نیست نگران هزینش باشی!

مزایای پکیج جامع آموزش المپیاد طلایی ها

پکیج‌های آموزشی باشگاه طلایی‌ها همه مباحث المپیاد رو پوشش میده و برای تویی که پشتکار خوبی داری و برنامه‌ات مشخصه یه ابزار خفن برای موفقیتته! حالا این پکیج چه فایده‌هایی داره؟ پس بیا تا بهت بگم:
اول از همه که این پکیج‌ها جامع هستن و همه‌ی مباحث المپیاد رو پوشش میدن پس نگرانش نباش! دوم اینکه لازم نیست صبر کنی که کلاس تشکیل بشه یا یه وقت زمان ثبت نام کلاس رو از دست دادی یا ممکنه با برنامه دیگه‌ای تداخل داشته باشه و حتی ممکنه تو بخوای سریع‌تر از کلاس پیش بری و برای همین پکیج‌های المپیاد برات بهتره چون هر موقع که خالی بودی با هر سرعتی که خواستی میخونیش و تمرین می‌کنی. سوم از همه اینکه قیمت پکیج المپیاد از کلاس خیلی کمتره و با همون میزان بودجه میتونی مباحث بیشتری رو پوشش بدی و بخونیشون!
تازه پکیج جامع المپیاد باشگاه طلایی‌ها هر چیزی که برای تسلط روی اون مباحث رو نیاز داری در اختیارت میزاره؛ بعضی از پکیج‌ها خارج از اینکه کلاس‌های آموزشی هست در کنارش هر پکیج کوییز‌ها و تمرین‌های خاص خودشو داره که در اختیارت گذاشته میشه تا مطمئن بشیم که مبحث رو خوب تمرین کردی و بعدشم با کوییز‌ها میزان تسلطت رو بسنجی. تازه بعضی از پکیج‌ها حتی یه آزمون جامع هم داره که مطمئن بشی اون دوره رو با موفقیت پشت سر گذاشتی!

سوالات متداول

۱. آیا برای هر مبحثی پکیج آموزشی وجود داره؟

معلومه که آره! هیچ مبحثی نیست که از زیر دست ما در رفته باشه. همه مباحث کوچک و بزرگ المپیاد توسط اساتید هر رشته به طور کامل و در دو سطح مبتدی و پیشرفته تدریس شده و بهترین پکیج آموزشی المپیاد ممکن برای یادگیری هر مبحثه.

۲. آیا پکیج آموزشی المپیاد برای قبولی تو المپیاد کافیه؟

همه چی به خودت بر میگرده؛ پکیج‌های آموزشی به طور کامل همه مباحث رو پوشش میدن ولی نکته اصلی اینه که خودت با دقت چند بار این فیلم‌ها رو ببینی، نکته برداری کنی و سوال حل کنی و کلی تمرین کنی. البته اینم بهت بگم سبک یادگیری هر کدوم از بچه‌ها هم با هم فرق میکنه یکی با کلاس بیشتر یاد میگیره و بهش درس بدن و یکی با دیدن ویدئو بیشتر یاد میگیره این کاملا به خودت بستگی داره ولی اینو بدون که این پکیج‌ها در کنار تدریس اساتید یه مکملن تا بتونی شانس موفقییتت رو بیشتر کنی.

۳. پکیج جامع المپیاد یا کلاس المپیاد؟

این هم کاملا به خودت و سبک یادگیریت ربط داره بعضی بچه‌ها حین کلاس یادگیری بهتری دارن و بعضیا با دیدن پکیج‌های آموزشی البته یه مزیتی که پکیج داره اینه که هر موقع که خالی باشی میتونی شروع کنی به درس خوندن و زمانش دست خودته!

۴. اساتید پکیج المپیاد کیان؟

بهترین اساتید هر شاخه هستن که تجربه بالایی توی تدریس دارن و توی مدارس تیزهوشان حلی و فرزانگان هم درس میدن و تنها جایی که میتونی پیداشون کنی باشگاه طلایی‌هاست!

فرم مربوط پکیج

فرم پکیج آموزشی المپیاد

"*" indicates required fields